Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu kanal TV8'de birbirinden farklı ve eğlenceli televizyon programı yer alıyor. Bu televizyon programlarından şu anda yayında olan MasterChef oldukça iyi görüyor.

Ünlü Sunucudan Üzücü Haber! Ünlü Sunucudan Üzücü Haber!
Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu kanal TV8'de birbirinden farklı ve eğlenceli televizyon programı yer alıyor. Bu televizyon programlarından şu anda yayında olan MasterChef oldukça iyi görüyor. MasterChef programı, yurt dışından uyarlamadır. MasterChef Türkiye'de yarışmacılar ve jüri üyeleri bulunur ve jürinin belirlediği formatta istenilen tarifleri, sunumları en iyi şekilde yapmaya çalışırlar. Bunun yanında bir yandan da grup ve bireysel olarak yarışmacılar kıyasıya mücadele eder. MasterChef Türkiye finale doğru tam gaz devam ederken, yarışmacılar bir bir elenmeye ve MasterChef Türkiye yarışmasına veda etmeye devam ediyorlar. Finale gidecek isimler adını yazdırmaya başladı. Geçtiğimiz hafta MasterChef'te eleme gününde kıyasıya bir mücadele yaşanmıştı. Geçtiğimiz hafta yarışmada Sefa, Barbaros ve Serhat arasında çekişmeli bir final turu yaşanmıştı. Serhat ve Barbaros kendilerini elenmekten son anda kurtarsalar da, Sefa kurtaramadı ve yarışmaya veda etti. Bu hafta elenen isim ise, Eray oldu. MasterChef'in sevilen ve başarılı yarışmacılarından olan Eray Aksungur, eleme potasından kurtalamadı ve yarışmaya veda etti. Eray Aksungur elenirken hakkında acı bir detay da ortaya çıktı. Eray Aksungur, elendiği gün acı bir haber aldı. Eray Aksungur kimdir ? MasterChef Eray Aksungur kimdir ?TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma, MasterChef Türkiye'den son elenen Eray Aksungur oldu. MasterChef Eray, elendiği gün aldığı kötü bir haber ile yıkıldı. MasterChef Türkiye tam gaz finale doğru giderken ve yarışmacılar arasında da final heyecanı sürerken son elenen yarışmacı Eray Aksungur oldu. MasterChef Türkiye'de son 4 finalist arasına giremeyen Eray Aksungur, finale adını yazdıramadı. Eray Aksungur, şef gömleğini giyemeden yarışmaya veda etti. MasterChef Türkiye'den finale kalamasa da 5. olarak ayrılan Eray Aksungur, elendikten sonra programa veda ederken göz yaşlarına boğuldu. MasterChef'in şefleri ve aynı zamanda jüri üyeleri olan Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu ile sarılarak vedalaştı.

Elendiği günün akşamı ise, Instagram hesabından üzücü bir haberin açıklamasını yaptı. Eray Aksungur'un dedesi vefat etti. Eray Aksungur sosyal medya hesabı üzerinden annesi ile bir fotoğrafını paylaşarak üzüntüsünü ifade etti. MasterChef Eray Aksungur: "Arkadaşlar MasterChef mücadelemde bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim gönül isterdi ki uzunca şeyler yazmak fakat canım annemin babası kıymetli dedemi kaybettiğim haberini bu akşam aldım başımız sağ olsun." diyerek dedesinin vefatını sevenlerine duyurdu.Eray Aksungur kimdir ?

MasterChef Eray Aksungur, 1997 doğumludur ve 23 yaşındadır. Henüz çok genç olan yetenekli isim Boluludur. Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçışılık Bölümü'nü bitirmiştir. Küçüklükten beri yemek yapmaya, mutfakta olmaya heveslidir. Eray Aksungur, İstanbul ve Bodrum'da çeşitli otellerde aşçılık yapmıştır. İstanbul ve Bodrum'da aşçılık yaptıktan sonra, son olarak memleketi olan Bolu'daki bir otelde aşçı çalışmaya başlamıştır. MasterChef Türkiye programına katılmış ve üstün başarılar göstermiştir. Ancak finale gidememiştir. Final yüzü göremeyen Eray Aksungur, MasterChef'te 5. olmuştur.