MasterChef Gülşah kimdir? Mesleği ne? Gülşah Suna daha önce yarışmaya katıldı mı çok merak edildi. İlk turda yaptığı künefeyle sosyal medyada gündem olan ardından 2.

MasterChef Gülşah kimdir? Mesleği ne? Gülşah Suna daha önce yarışmaya katıldı mı çok merak edildi. İlk turda yaptığı künefeyle sosyal medyada gündem olan ardından 2. turda son 16 yarışmacı arasına katılmaya hak kazanan Gülşah Suna, yarışmada ivme göstermeye devam ediyor. Yaptığı yemeklerle günden güne gelişen ve MasterChef jürilerinden iyi yorumlar alan Gülşah çok merak ediliyor. Dün akşam da arkadaşlarının oylarıyla eleme potasına düşen Gülşah Suna merak uyandırdı. MasterChef'i takip eden herkes MasterChef Gülşah Suna kimdir? sorusuna yanıt aramaya başladı. 

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti
MASTERCHEF GÜLŞAH SUNA KİMDİR? EVLİ Mİ10 Ekim 1992’de doğan Gülşah Suna, Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olduğunu söyleyen Gülşah Suna, tek çocuktur.İlkokul eğitimine Hezarfen Ahmet Çelebi’de başlayıp ailesinin işi nedeniyle Kartal/Uğurmumcu’ya taşınan Gülşah, üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi’nde MYO Atçılık ve Antrenörlüğü üzerine almış; üniversiteden mezun olduktan sonra Türkiye’de belli hipodromlarda antrenörlük yapmasının ardından Pegasus Havayolları’nda 4 yıl yer işletme hostesi olarak çalışmıştır.MasterChef’e başvurduğunda işsizlik sürecinde olduğunu söyleyen Gülşah, programa kabul edildikten sonra iş aramayı bırakıp programa hazırlandığını ifade ederken; profesyonel olarak herhangi bir aşçılık tecrübesi olmadığının altını çizmektedir.Hobi olarak arkadaşlarına ve ailesine yemek yaptığını; ailesi hep çalıştığı için ilkokuldan bu yana mutfağa girmek zorunda kaldığını belirten Gülşah Suna, mutfak aşkını içinde taşıdığını; at binmeyi, seyahat etmeyi, alışveriş yapmayı, film izlemeyi çok sevdiğini söylemek ile birikte, yüksek ses ile ciddi kavgaların en büyük fobisi olduğunu belirtmektedir.GÜLŞAH DAHA ÖNCE MASTERCHEF'E KATILDI MI?Gülşah, geçen sene de MasterChef'e katılmış fakat ilk turda çok konuştuğu için yemeğe koyması gereken köfteyi tavada unutmuş ve bu yüzden şeflerden hayır oyu almış.