Masterchef Junior başvuruları nasıl nereden yapılıyor? Şartları neler, yaş aralığı var mı? Masterchef Junior başvuru formu her yerde aranmaya başladı. Yapımını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği dünya televizyonlarında örnekleri bulunan Masterchef Junior Türkiy

Masterchef Junior başvuruları nasıl nereden yapılıyor? Şartları neler, yaş aralığı var mı? Masterchef Junior başvuru formu her yerde aranmaya başladı. Yapımını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği dünya televizyonlarında örnekleri bulunan Masterchef Junior Türkiye yarışması çocukların yarıştığı bir yemek yarışması olacak. Yani Acun Medya’nın hazırladığı programlardan O Ses Türkiye’de yapılan çocuklar versiyonu MasterChef için uygulanacak. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Masterchef Junior'da çocuğunuzun adına formu doldurmanız gerekmektedir.

Masterchef Junior yarışmasına 4-13 yaş arası yemek yapmayı seven ve bu konuya merakı olan çocuklar bu yarışmada yeteneklerini sergileyebilir.

Masterchef Junior başvuruları nasıl nereden yapılıyor?

Masterchef Junior Türkiye yarışması başvuru formu TV8’in resmi sitesinden yapılmaktadır. Yani eğer çocuğunuz böyle bir yarışmada yer almak istiyorsa ya da siz onun yetenekli olduğunu düşünüyorsanız formu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz.

Masterchef Junior, yarışmasına internet üzerinden başvuru yapacak ardından muhtemelen ön görüşme için TV8 stüdyolarına davet edileceksiniz.