İki sezondur yayınlandığı döneme damga vuran TV8'in sevilen yarışması MasterChef, yeni sezonuyla bu akşam izleyici karşısına çıkyor. Geçtiğimiz sezon programa dahil olan Danilo Zanna ise izleyicilerin en merak ettiği isimlerden biri.

İki sezondur yayınlandığı döneme damga vuran TV8'in sevilen yarışması MasterChef, yeni sezonuyla bu akşam izleyici karşısına çıkyor. Geçtiğimiz sezon programa dahil olan Danilo Zanna ise izleyicilerin en merak ettiği isimlerden biri... Haliyle Danilo Zanna kimdir? Kaç yaşında aslen nereli? Türkiye'ye ne zaman geldi? çok merak edildi. Biz de sizlere Masterchef Türkiye'nin sempatik jürisini araştırdık bulduk.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
MasterChef jürisi Danilo Zanna kimdir?15 Nisan 1982 tarihinde İtalya'nın Toskana bölgesinde doğan Zanna, aşçı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ailesi gibi aşçı olmaya karar veren Danilo, çok ünlü İtalyan şeflerle çalışarak klasik bir eğitim aldı ve İtalyan mutfağı konusunda uzmanlaştı. Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşme kararı alan Danilo Zanna, bir restorant açmıştır. Sempatik tavırlarıları ve çat pat Türkçe'siyle çok sevilen Zanna Zahide Yetiş’in programında şeflik yaptıktan sonra talyan İşi’ adında bir program sunmaya başlamıştır.Sonrasında oyunculuk da yapan başarılı şef, Görümce filmiyle gönüllere taht kurdu. Bir oğlu olan Danilo son olarak Show ekranlarında yayınlanan Lezzet Akademisi'nde jüri üyeliği yaptı.