MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Mesleği ne? Memleketi neresi

MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Mesleği ne? Memleketi neresi çok merak edildi. MasterChef 2020 yılında üçüncü sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

Gündem 26.07.2020 - 21:28 04.05.2021 - 04:25 İlan35

MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Mesleği ne? Memleketi neresi çok merak edildi. MasterChef 2020 yılında üçüncü sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Ön eleme turunun ardından düellolara geçilen yarışmada her gün farklı farklı bir araya getirilen şeflerin seçtiği yemeği verilen sürede en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. MasterChef 10. bölümdeki düellolardan biri de Kayhan, Gizem ve Can arasında yapıldı. Somer, Danilo ve Mehmet Şef yarışmacılardan 40 dakikada Ali Nazik yapmalarını istedi. Yemeği duyar duymaz hikayesini anlatmaya başlayan sonrasında da bir hayli konuşan Kayhan ise çok merak edildi. Biz de haberimizde Kayhan Özekin kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında sorularını yanıtladık.

MasterChef Kayhan Özekin kimdir? Ne iş yapıyorKayhan Özekin, 33 yaşında. Etiler Turizm Otelcilik Lisesi mezunu. Kayhan Özekin, evli ve beş yaşında bir kızı var. Çok heyecanlı olan Kayhan Özekin, sunumu boyunca sürekli konuşması nedeniyle Mehmet Şef tarafından birkaç kez uyarıldı.MasterChef Türkiye'de olma sebebini sıkı bir José Mourinho hayranı olan ve buna bağlı olarak futboldan verdiği örnekle açıklayan Kayhan Özekin, başaracağına olan kendine olan inancı olmasını gösterdi.


Gelişmelerden Haberdar Olun

@