MasterChef Mehmet Yalçınkaya hakkında ortaya gtün gün türlü türlü iddialar atılmaktayken,  son ortaya çıkan haberlerde MasterChef Mehmet Yalçınkaya Acun'dan aldığı maaş, bölüm başına aldığı ücret şok etti. 

MasterChef Mehmet Yalçınkaya hakkında ortaya gtün gün türlü türlü iddialar atılmaktayken,  son ortaya çıkan haberlerde MasterChef Mehmet Yalçınkaya Acun'dan aldığı maaş, bölüm başına aldığı ücret şok etti. MasterChef Mehmet Yalçınkaya gün geçmiyor ki aksiliğinin altında yatan yufka yüreği ile gündeme çıkmasın. Sezonlardır Masterchef yarışması seçici jürisi olan Mehmet Yalçınkaya'nın TV8 ekranlarının sevilen yarışması Mastercheften aldığı ücret dudak uçuklatan türden olduğu geçtiğimiz gün ortaya çıktı. 

Sezonlardır ilgi odağını üzerine toplayan Masterchef yarışması yayınlandığı akşamlarda tüm rekorları alt üst ederek izleyicinin karşısına çıkıyor . Yarışmada Somer Sivrioğlu, Danilo zanna ve Mehmet Yalçınkaya jüri koltuğunda otururken, dünyaca ünlü şeflerin olduğu yarışmada Özellikle de Mehmet Yalçınkaya'nın aldığı maaş çok konuşuluyordu. Acun Ilıcalı'nın kesenin ağzını açmış dedirttiği  Mehmet Yalçınkaya'nın bölüm başına aldığı ücret herkese şaşırttı

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

En çok izlenen yarışma programı masterchef yarışması zaman zaman herkese üzen, herkesi sevindiren ve sinirlendiren bir program olarak bizlerle birlikte olurken, Bolu'dan ünü dünyaya yayılan Mehmet Şef'in bölümbaşı aldığı ücret herkesin ağzını açık bırakıyor. Peki Mehmet Yalçınkaya bölüm başı ne kadar maaş alıyor?

Özellikle de kızgın bir karakter olarak bilinen Mehmet Yalçınkaya yarışmacıların en çok korktuğu şef olarak tanınırken, aslında pamuk gibi kalbi ile de zaman zaman gündeme çıkıyor. Gerek Şef Kariyeri gerekse de özel hayatının mükemmel devam ettiğini öğrendiğimiz Mehmet Yalçınkaya ile Acun Ilıcalı arasında maaş krizinin çıktığı zaman zaman ortaya atılırken, tekrardan gündemde olan konu Mehmet Yalçın Kaya'nın Master Şef yarışmasından aldığı ücret merakla araştırılıyor. Ortaya atılan iddialarda masterchef Türkiye jürisi Mehmet Yalçınkaya'nın haftalık 60.000 TL civarında bir maaş aldığı açıklanırken aylık kazancı da adeta herkes de şok etkisi yaratıyor.