Masterchef Seyircileri Kanalı Bastı! Hamza Hasan Görkem ve Burcu'ya Büyük Öfke! Yarışma Tarihinin En Nefret Edileni

Masterchef Türkiye izleyicileri dünün sinirini atamadı! Hamza nefret edilen yarışmacılar arasında yarışma tarihine damga vurdu.

Televizyon 26.08.2021 - 18:03 26.08.2021 - 18:21 Ece Sahan

Masterchef Türkiye seyircileri dün akşam adeta çılgığına döndü. Yarışmanın fanları sosyal medyada 4 ismi yerden yere vurdu.

Masterchef Türkiye yarışmasında Burcu, Hamza, Görkem ve Hasan'a öfke dolu yorumlar dün sosyal medyada gündem oldu.

Dün akşam Masterchef Türkiye'de takım oyununu kırmızı takım kazandı. Mavi takım ise elenmeye çıkacak isim için kendi dokunulmazlık yarışı yaptı. Ancak mavi takımda çıkan kaos izleyicileri adeta delirtti.

Mavi takımdaki dört isim izleyicileri adeta çıldırttı. Sosyal medyada bu 4 isme büyük tepki geldi. 

Masterchef Türkiye izleyicileri adeta tek yürek oldu. Seyirciler mavi takımın kaptanı Burcu dokunulmazlığı kazanan Hasan ve diğer isimler Hamza ve Görkem'e ateş püskürdü.

Masterchef Türkiye 2021'de 4 isim tüm izleyicilerin tepkisi ile karşılandı. 4 isim tüm yarışma izleyicilerini ilk defa aynı noktada birleştirmeyi başardı.

Mavi takımda dört isminin koalisyon kurması ve yaptıkları yorumlar seyirciyi çıldırttı. Soyal medyada yarışmanın en sevilen ismi olan Tunahan'a yapılan yorumlar seyirciyi delirtti ve bu kadar haksızlık olabilir dedirtti.

Özellikle Hamza başta olmak üzere Burcu, Hasan ve Görkem'e sosyal medyada büyük tepki geldi. Yarışmacılardan Tahsin Tunahan'ın yazılması üzerine "Bu çok adaletsiz beni yazmanızı anlardım" diyerek Tunahan'ın sosyal medya gücünü arkasına aldı.

Dün akşam Masterchef Türkiye yarışması TT oldu. Öfke dolu tüm yorumlarda 4 isme tepki vardı. Masterchef Türkiye izleyenleri adeta sosyal medyada yarışmanın stüdyosunu basarcasına yorumlarda bulundu. Sosyal medya kullanıcıları Masterchef Türkiye izleyenleri kanalı bastı galiba yorumlarında bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@