MasterChef Türkiye jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, yine karısını aldattı. Ünlülüğünün ilk zamanlarında karısını genç bir kadınla aldatan Somer Sivrioğlu bu kez yeni bir kadınla bir otelden çıkarken görüntülendi. Evli olan Somer Sivrioğlu, kameraları karşısında görünce "Birlikte değiliz" diyerek sorularla dalga geçti.

TV8'in reyting rekorları kıran programı MasterChef Türkiye'nin karısını aldatmasıyla meşhur jürisi Somer Sivrioğlu dün gece bir kadınla Bebek'teki bir otelden çıkarken görüntülendi.


MasterChef Türkiye yarışmasında geçtiğimiz aylarda yarışmacı Uğur'un diskalifiye olması büyük tepki kalmış, Uğur'a kameralar karşısında söylenenler tepki çekmişti.

OLAYI ŞAKAYA VURDU!

Masterchef Türkiye yarışmasının ünlü şefi Somer Sivrioğlu gece yarısı Bebek'te bir otelden  bir kadınla çıkarken görüntülendi. Kadın koşar adamlarla uzaklaşırken, Somer Şef, muhabirlerin 'Otelden bir kadınla çıktınız' sorusuna şakayla karşılık vererek yanındaki erkek arkadaşını göstererek "Ne kadın arkadaşı" dedi.


Eşini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası hala devam eden Somer Şef, bir işi otele geldiğini açıkladı. Somer Sivrioğlu'nun yanından koşar adamlarla uzaklaşan kadın ise "Birlikte değiliz" dedi.