Masterchef Temmuz Uğur Yıldız kimdir, kaç yaşında? Temmuz Uğur Yıldız instagram hesabı

Masterchef Türkiye 2021 eleme turları başladı. Eleme turlarında ilk yarışmacılardan olan Temmuz Uğur Yıldız izleyicilerin dikkatini çekti. Peki MasterChef 2021 Temmuz Uğur Yıldız kimdir?

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 16:24 28.06.2021 - 16:24 Volkan Arık

TV8 ekranların en sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021 sezonu ile geçtiğimiz günlerde başladı. Şu anda eleme türleri yapılan ve son 16'ya kalacak yarışmacıları belirlenmesi için elemeler gerçekleştirilen yarışma programında dikkat çeken isimlerden biri Temmuz Uğur Yıldız oldu. Hem yaptığı yemekler hem de fiziksel özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan Temmuz Uğur yıldız hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki MasterChef Temmuz Uğur Yıldız kimdir kaç yaşında? MasterChef Temmuz Uğur Yıldız Instagram adresine?

masterchef-temmuz-ugur-yildiz-kimdir-kac-yasinda-temmuz-ugur-yildiz-instagram-hesabi-2

TEMMUZ UĞUR YILDIZ KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

MasterChef Türkiye Temmuz Uğur Yıldız dizi oyuncusu ve yönetmen yardımcısıdır. 5 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Yıldız İzmir Ekonomi Üniversitesi medya ve iletişim bölümünde lisans eğitimi aldı. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk üzerine Eğitim alan Yıldız, Kanal D ekranlarında yayınlanan Kanıt isimli dizide stajyer olarak rol aldı. Yönetmen yardımcısı olarak Behzat Ç dizisinde de görev alan Yıldız, Pis Yedili Güneşin Kızları ve Paramparça dizilerinde de yönetmen yardımcılığı yaptı. Temmuz Uğur Yıldız Hayat bazen tatlıdır dizisinde ise Tarhan karakterine Hayat vermişti. Son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde Yosef rolüne hayat veren Yıldız TRT 1 ekranlarında Gönül Dağı dizisinde de kısa süre oynadı. Temmuz Uğur Yıldız 183 boyunda ve 78 kilodur.

TEMMUZ UĞUR YILDIZ INSTAGRAM HESABI NE?

Instagram’da 76000 takipçisi bulunan Temmuz Uğur Yıldız @Temmuzyildiz isimli hesabı kullanmaktadr.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@