TV8 de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında torpil iddiası gündeme geldi. İddiaya göre yarışmacılardan Dilara Başaran yarışmanın jüri üyeleri arasında yer alan Şef Mehmet Yalçınkaya'nın akrabası. Dilara Başaran ve Burcu Önal arasında çıkan kavga sonrasında gündeme gelen iddialar sosyal medyayı da çalkaladı. Peki gerçekten MasterChef Türkiye'de torpil var mı?

TV8 sevilen programı MasterChef Türkiye yarışmacılarından Dilara Başaran'ın Şef Mehmet Yalçınkaya ile akraba olduğu iddia edildi. Uzun yıllardan beri ekrana gelen programda Şef olan Mehmet Yalçınkaya'nın yarışmacıya torpil yaptığı iddiaları da ortada dolaşıyor. Bir gazete tarafından ortaya atılan iddia şu ana kadar ne TV8 yönetimi tarafından ne de Mehmet Yalçınkaya tarafından yalanlanmadı. Özellikle son bölümde Dilara ve Burcu arasında yaşanan kavga sonrasında bu iddialar iyiden iyiye güçlendi. Dilara ve Burcu arasında başlayan kavga iddiaya göre yayından sonra da devam etti. Olayın ardından Burcu Önal isimli yarışmacı otele yerleştirilirken Dilara Başaran ile ilgili iddialarda sosyal medyayı çalkaladı.

MEHMET ŞEF TORPİL Mİ YAPTI?

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

MasterChef Türkiye gecesinde yapılan son eleme oyununda veda eden isim Safanur oldu. Ancak gündeme gelen iddialar sonrasında bu eyleme adeta gölgede kaldı. Mehmet Yalçınkaya, Master Chef Türkiye yarışmasında yarışmacıların en çok çekindiği şef olarak biliniyor. Özellikle yarışmacılara yaptığı sert eleştiriler nedeniyle sık sık sosyal medyada Gündem olan Mehmet Yalçınkaya'nın yarışmacılardan Dilara'yı olan yaklaşımı ise izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Özellikle son bölümde Dilara'nın yaptığı kritik bir hatanın üzerinde de çok durmayan Mehmet Yalçınkaya sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcıları Mehmet Yalçınkaya ve Dilara'nın akraba olduğunu iddia ederken Mehmet Şef'in torpil yaptığını öne sürdü.

masterchef-turkiyede-torpil-iddiasi-dilara-basaran-mehmet-yalcinkayanin-akrabasi-mi-2

MEHMET ŞEF VE DİLARA AKRABA MI?

Sosyal medyada yer alan iddialara göre Şef Mehmet Yalçınkaya ve Dilara Başaran akraba. Mehmet Yalçınkaya'nın anne tarafından akrabası olan Dilara Başaran’a torpil yaptığı iddiaları her geçen gün ayyuka çıkıyor. Aslında Dilara izleyiciler tarafından da çok sevilen bir yarışmacı fakat torpil iddialarının gündeme gelmesi ile diğer yarışmacılara haksızlık yapıldığı öne sürülüyor.