TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de ilk günden beri herkesi çıldırtan yarışmacı Fatma Nur en son kanal sahibi Acun Ilıcalı'yı sinirlendirmeyi de başardığı iddia edilmişti ve olayın ardından ise Fatma Nur Uçar Yarışmadan Gönderildi mi? sorusu ve merakı başlamıştı.

Her akşam TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen MasterChef Türkiye'de birbirinden renkli yarışmacılar olduğu bilinirken en çok göze çarpan ise kimse ile geçinemediği görülen ve antipatik halleri ile izleyicinin de tepkisini çekenFatma Nur Uçar olmuştu.

Son günlerde yarışmacılardan Vural ile olan gerginliği ile de göze batan Fatma Nur'un en son Program çekimleri esnasında Acun Ilıcalı ile de gerginlik yaşadığı magazin sayfalarına düşmüştü.

MasterChef'i karıştıran iddia: 'Acun Ilıcalı, o yarışmacıyı göndermek istedi'

İddiaya göre, geçtiğimiz gün MasterChef yarışmasının şeflerini ziyaret eden Acun Ilıcalı, Fatma Nur'un davranışlarından rahatsız olmuş ve aralarında gergin dakikalar yaşanmıştı.

Yaşanılan tartışmada Fatma Nur'a Ilıcalı'nın "Sen evine git ya. Ben seninle uğraşamam" ifadelerini kullandığı ve Ilıcalı'nın bu tepkisi karşısında araya yapımın ve İrem Kanan'ın girmesi sonucu kendisinin sakinleştirildiği aktarılmıştı.

Acun Ilıcalı ile yarışmacı Fatma Nur Uçar arasında gerginlik

Ancak bu arada sosyal medyaya düşen ifşa haberlerinde Acun Ilıcalı tarafından, Fatma Nur'un herhangi bir sorun çıkartması halinde gönderilmesi istendiği ve bu fikrinde kanal yönetimin hem fikir olduğu söylenilmişti ki bu isteğin sonuçlandığı ve Fatma Nur'un gönderildiği konuşulmaya başlandı.

Masterchef Yarışması Başladığı Gibi Bitebilir! Acun Ilıcalı, Şefleri Karşısına Alıp… Öyle Bir Yerden Tepki Yeniyor Ki, Dile Bile Gelmiyor! - Ankara Yaşam Haberleri

Son iddalara göre yaşanılan olayların ardından sosyal medyadan da çok fazla sayıda program seyircisi ve takipçisi Fatma Nur ile ilgili olumsuz görüş beyanında bulunduğu ve ciddi bir rahatsızlık gözlemlendiği için yönetim Fatma Nur Uçar'ın programdan gönderimesine karar verdi.

"Biraz sosyal medya tepkilerine bakalım; Her b*kolog Fatma Nur!"

"Bir sus da edebinle otur!"

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek Şarkısı Ve Sesi İle Gündemden Düşmüyor! Rojbin Erden Kimdir? Şarkıcı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek Şarkısı Ve Sesi İle Gündemden Düşmüyor! Rojbin Erden Kimdir? Şarkıcı mı?

"İmza toplasak Fatma Nur'u attırabilir miyiz?"