Masum 4 Kasım çarşamba izle masum 227 bölüm izle masum 4 kasım çarşamba 227 bölüm neler oldu. Kanal 7 ekranlarının akşamüstü kuşağında yer alan günlük dizisi masum 4 Kasım çarşamba 227.

Masum 4 Kasım çarşamba izle masum 227 bölüm izle masum 4 kasım çarşamba 227 bölüm neler oldu. Kanal 7 ekranlarının akşamüstü kuşağında yer alan günlük dizisi masum 4 Kasım çarşamba 227. bölüm izle ile şu sıralar çok araştırılıyor Peki masum 227. bölüm neler oldu. Birbirinden çok farklı olan iki kuzenim hikayesinin anlatıldığı masum hafta içi her gün 15.30 da Kanal 7 ekranlarında ki yerini alıyor

Kanal 7 Masum 227. bölüm. bölüm özeti oku Masum 227.. bölüm fragmanı ve Masum 227. bölüm özetini sizler için araştırdık. Kanal 7 Canlı izle aramasında karşımıza çıkan Hint dizisii Masum 227. bölüm full hd tek parça izle izle araması ile birlikte çok arandı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum 227. bölümü ile ekranlara gelirken, Kanal7 canlı yayın da Masum 227. bölüm fragmanı da beklendi.

Masum 4 Kasım 227. bölüm özeti


Masum dizimizin yeni bölümü Rashi ve radda konuşması ile başlamaktadır. Radda ahem'in  imzasını taklit ettiği için hapse gireceğini düşünürken, Rashi'de Buna müsaade etmeyeceğini Ama öncelikle ağlamayı durdurulmasını ister. Raşi hemen çaktırma annesini arayıp acık çeki bozdurmasını İster.  Lakin Ormila'nın telefon evde kaldığı Raşi Urmila'ya ile ulaşamaz. Raşi annesine ulaşamadığı için ve sonrasında da urmia'nın ilk fırsatta bankaya gidip çeki nakde çevireceğini bildiği için bankaya gidecektir . Raşi çocukları tolu ve molu yu  Radda'ya emanet edip yoldan bir araba çevirip bankaya doğru yola çıkar. Urmaya ise ise hala Bank yolunda ve kendisini zengin olmuş bir kadın gibi hayal edecektir.  Urmila bu hayallerle bankaya gelir taksiciye fazla para verip sonrasında pişman olup takisinin peşinde koşsa da nafile ona ulaşamayacaktır. Urmila Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez diye düşünüp bankaya bir an evvel gidip çeki bozdurmak için sıra beklemeye başlar . Bankada müşteriler oldukça kalabalık olduğu için Urmila zengin olmak için sabırsızlanmaktdır.  Raşi ise annesiinin nitelikli bir dolandırıcı olmasına engel olmak için sıkışan trafikte arabadan inip bankaya doğru koşacaktır.  Urmila da zengin olma konusunda sabırsızlandığı için önündeki kişileri geçmeye çalışır. Bu sırada banka müdürü veznedara şöyle der ' Ahem beyin çekini bozdurmaya gelen olursa çeki nakde çevirmiyoruz hemen polisi bu konuda bilgilendiriyoruz ' Urmila müdürün dediklerini Duyar duymaz ve veznede bulunan görevliye çeki uzattığında Raşi annesinin elindeki çeki alıp bozdurmasına engel olur.  Gerçekleri annesiyle paylaşıp ve polisleri bilgilendirdiğini söyleyince Urmila şok olacaktır. Ahem ile gopi arasında yaşanan anlar çok merakla izlenecektir.
Ancak Radda da bu anları kıskançlıkla izleyecektir.  RAdda dua etmeye başlar ve der ki 'Ahem gibi zengin ve akıllı bir eş istiyorum' ancak bu sözleri hiç ama hiç duymaması gereken şeytan başı Raşi Duyar. Raşi hemen ne dediğini sorar. Radda ise önce inkar etsede sonra ettiği duayı söyler.  Modi bayanları yetimhanede çocuk sevindirdikten sonra modi konağının dış kapısında komşuları ile karşılaşır. Modi kadınlar yılana su vermek ister.  Gopi' de bu dini bayram olarak kutlamalarının yanlış olduğunu dile getirir . Mobi kadınları ile komşuların tartıştığı sırada Yılan modi konağına girecektir. Mera Raşi'nin  odasına giriyor. Raşi'ye Mera yılan dese de Raşi Mera'nın atışmak  istediğini düşünüyordur . Mera'nın sözlerine itimat etmiyor . Çok geçmeden Raşi  elinde bir şey hissediyordur Raşit gözlerini açtığında yılanla karşılaşıyor. raşi yılan diye bağırınca yanına gelir neden bağırdığını sorar.