Masum dizisi 24 Şubat 2021 son bölüm izle! Masum Kanal 7 24 Şubat Çarşamba 2021 izle! Masum Kanal 7 Hint dizisi 24 Şubat bölümü seyret! Masum dizisinde neler oldu? Masum Raşi ölecek mi? Masum Paridi kovulacak mı? Masum 24 Şubat Mira Gopiyle ne zaman barışacak? Masum Kanal 7 izle! Masum Kanal 7 24 Şubat özet! Masu 24 Şubat Çarşamba bölümü seyret!

Masum 24 Şubat son bölüm izle başlığı diziyi seven ve takip eden kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Masum dizisi uzun zamandır ekranlarda yer alan Hint dizilerinden bir tanesidir. Milyonlarca fanı olan ve her geçen gün izlenme sayısını arttırmayı başaran Masum dizisi, yayımlanan bütün bölümleriyle ilgi çekmeyi de başarmıştır. Dizinin oyuncu kadrosu ise; ilk başlarda tanınmayan insanlardan oluşsa da dizinin sevilmesi ve birçok kişi tarafından ilgi görmesi nedeniyle zaman içerisinde tanınmaya ve sevilmeye devam etmiştir.

Daha öncelerde Saatg Nibhaana Saatihiya ismiyle yayımlanan dizi şimdilerde ise; Masum adıyla Türk seyircileriyle buluşmuş ve yayın hayatına merhaba demiştir. Dizinin asıl konusu ise; birbirinden tamamen zıt karakterlere sahip olan iki kuzeni anlatmaktadır. Kanal 7’de yayımlanmaya devam eden dizi, her hafta içi; 15.200 saatinde ekranlara verilmeye ve izleyiciyle buluşmaya devam etmektedir. Aynı zamanda hafta sonları da yayımlanan bu dizi; cumartesi ve Pazar günleri saat 16.00’da kanal d ekranlarında seyircisiyle buluşmaya da devam etmektedir.

Masum dizisinin belirtmek istediği asıl konu ise; gerçek aşk ve gerçek sevginin nasıl bir şey olduğu olarak izleyicilere aktarılmıştır. Bir ailenin baş rolü evlat edinmesinden ve o çocuğu öz evladından ayır etmemesinden sonra; gerçek olan sevginin bütün zorlukların üstesinden gelebileceğini ve çözebileceğini düşünen başrolün başına hiç beklenmedik olaylar geldiği için; çeşitli sorunlarla da karşı karşıya kalmaktadır.

Bu sorunlarla nasıl başa çıkılacağı ve nasıl çözüleceği de ekran başındaki seyirciler tarafından hala tartışılmaya devam etmektedir. Kanal 7 ekranlarında yayımlanan bu dizi, günlük dizilerden hoşlanan ve gün içerisinde eğlenceli vakit geçirmek isteyen insanların takdirini kazanmıştır. Şimdilerde ise, dizinin yeni yayımlanacak olan bütün bölümleri merakla beklenmeye ve üzerine çeşitli tahminler yapılmaya da devam etmektedir.

Masum Dizisinde Neler Olacak?


Masum dizisinde neler olacak? Sorusu da dizinin son bölümünü izleyen ve heyecanlanan izleyicilerin en sık sorduğu sorulardan bir tanesi olmuştur. Masum dizisi son bölüm yayınını izlemeyen milyonlarca insan, konuyla ilgili araştırma yapmaya ve kanal 7’nin kendi sitesine girerek son bölümü izlemeye devam etmektedir. Masum dizisinin son bölümünde oraya çıkan çeşitli olaylar, diziyi takip eden kişilerin fazlasıyla şaşırmasına ve sonunun nasıl biteceği konusunda da tahminler yürütmeye başlamasına neden olmuştur.

Masum dizisi son yayın içerisinde olan olaylarda ise; Mira karakterinin Sanskar isimli beyle evlilik hazırlıklarına başladığı bilinmektedir. Ancak Mira evlilik hazırlıkları yapmaya devam ettiği Sanskar isimli adam tarafından kandırılır ve bütün paraları kendisi alarak mirayı terk eder ve kaçar. Kokila ise; Mira’yı mabedde tek başına yakalamıştır. Mira burada hala Sanskar’ın yanına gelmesini ve onunla gitmeyi planlamaktadır.

Mira’nın yanına giden, Kokila Sanskar’ın asla Mira’nın yanına tekrar gelmeyeceğini ve bir daha onunla görüşmemesi gerektiğini söylemeye devam etmiştir. Ancak Mira söylenen her şeye kulağını tıkar ve geçekleri de görmek istemez. Ancak beklediği yere Sanskar’ın hiçbir şekilde gelmeyeceğini ve onu tamamen terk ettiğini sonunda anlayan Mira, hayatının en kötü günlerinden birini yaşadığını ifade eder. Bu konu hakkında yapacağı hiçbir şeyin olmadığını anladıktan sonra ise; ailesinin yanına yeniden gitme ve onlarla kalma kararı alır.

Sanskar’ın Mira’yı terk edişinin ardından Mira hayatında yer alan kimsenin ona değer vermediğini düşünmeye başlar. Ancak bu süreç içerisinde Mira’nın yapmış olduğu farklı bir plan vardır. Ahem ve Kokila’nınMira’yı terk eden Sanskar’ı şikâyet etmeye gitmesinin arından, Mira yaptığı planların herkes tarafından duyulmasından oldukça korkmaya başlar.