Ekranların çok izlenilen günlük dizisi Masum hafta içi hergün Kanal 7 aracılığı ile bizlerle birlikte olurken, Masum 25 Şubat izle detayını ulaşamayan izleyici dizinin son bölümünde neler yaşandığını çok meraklı araştırıyor...

Masum 25 Şubat son bölüm izle son zamanlarda en sık aratılan başlıklardan bir tanesi olmuştur. Son zamanlarda Kanal 7 ekranlarında yayına giren diziler birçok izleyici tarafından oldukça sevilmektedir. Bu dizilerden bir tanesi de hiç kuşkusuz masum dizisi olmuştur. Dizinin izlenme sayısı günden güne artmaya devam ettikçe hayran kitlesinde görülen artış da gözlerden kaçmamıştır. Milyonlarca insan dizinin diğer bölümlerinin nereden izlediğini sormaya da devam etmektedir. Dizinin geçmiş bölümlerini görüntülemek istiyorsanız, Kanal 7’nin web sitesine girmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Masum dizisi, Hint bir diziden alınmış oldukça sevilen ve izlenen dizilerden bir tanesidir. Her gün gelişen farklı olaylar ve karakterlerin arasında geçen konuşmalar sosyal medya gündeminde de karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Özellikle de başrol oyuncularının her geçen gün daha fazla sevilmeye başlanması gözlerden kaçmamıştır. Dizinin yeni bölümleri ise; her gün yayımlanmaya devam etmektedir. Hafta içleri, saat 15.40.’da Kanal 7 ekranlarına verilen dizi, hafta sonları 16.00’da yayımlanmaktadır.

Masumun Son Bölümünde Neler Oldu?


Miranın acımasızca terk edilmesi birçok insanın dizinin yeni bölümünde neler olacağını ve Mira’nın tepkisinin nasıl gelişeceğini merak etmesine neden olmuştur. Dizinin en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Mira, beklemediği bir şekilde terk edilmiş ancak bu olayın ardından hiç kimseye söylemeden farklı bir plan yapmıştır. Ancak yaptığı planın gün yüzüne çıkmasından ve çevresindeki kişiler tarafından öğrenilmesinden de oldukça korkmaktadır.

Son bölüm neler oldu? Sorusu da dizide yaşanan ilginç olaylardan dolayı fazlasıyla merak edilmeye devam etmektedir. Masum dizisinin olay örgüsü oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bu nedenle, diziyi takip eden insanlar herhangi bir bölümü kaçırmadan izlemeyi ve olacak olayları hız kesmeden takip etmeyi isterler. Miranın terk edilişinden sonra meydana çıkan tuhaf olaylar da birçok insanın şaşırmasına neden olmuştur.

25 Şubat Masum fragmanı da dizinin sevenleri tarafından sıklıkla araştırılan başlıklardan bir tanesi olmuştur. Geçtiğimiz bölümde, Kokila’nın Mira’yı yanına çağırması ve daha sonra da bir odaya kapatarak kendisinden başka kimseyle görüşmemesini sağlaması, izleyiciler tarafından çok konuşulmuştu. Mira’nın bir odada yalnız başına kalması ise; Gopi’yi fazlasıyla üzmüş ve ne yapacağını bilememesine de neden olmuştur.

Ancak Mira’yı odaya kitleme kararı alan Kokila, ne olursa olsun bu karardan dönmeyeceğini ve Mira’nın o odada kalması gerektiğini söylemiştir. Mira ise; bu kararın farkında olduğu için, ailesiyle beraber yaşadığı evden bir şekilde kaçıp kurtulmayı düşünür ve bu konudaki çalışmalarına da hız kesmeden başlar. Mira’nın yaşadığı duruma en çok üzülen isimlerden bir tanesi de çok sevdiği kardeşi Vidya olmuştur.

Babaannesiyle yoğun tartışmalar yaşayan Mira, oldukça yüksek maliyetli bir alışveriş yapma kararı alır. Ancak yaptığı bu alışveriş onu odaya kitleyen Kokila’nın kararından vazgeçmesine herhangi bir etkide bulunmaz. Aksine Kokila Mira ile daha fazla inatlaşmaya ve onunla mücadele etmeye karar verir. Ancak Kokila’nın yaptıkları Mira’yı vazgeçirmez ve ne olursa olsun evden kaçabilme isteğini gerçekleştirir. Fakat Mira’nın başına gelecek olaylar da herkesi şoka uğratacaktır.

Masum Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?


Masum dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Sorusu da dizinin sevenleri tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Dizinin son bölümde Mira’nın yolunun bir takım tehlikeli grup tarafından kesilmesi, herkesin Mira’nın bu olayın altından nasıl kalkacağını ve ailesine karşı yaklaşımının ne yönde değişeceğini merak etmesine neden olmuştur. Mira’nın başına gelenlerden sonra ailesiyle ilişkisi ise; yeni bölümde Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşacaktır.