Her gün yeni bölümü yayınlanan Kanal 7'nin sevilen dizisinde şok gelişmeler yaşanıyor. Dizinin sevilen karakteri Gopi ölecek mi merak konusu oldu.

Her gün yeni bölümü yayınlanan Kanal 7'nin sevilen dizisinde şok gelişmeler yaşanıyor. Dizinin sevilen karakteri Gopi ölecek mi merak konusu oldu. Masum dizisinde Gopi ölüyor mu ?

Masum'un son bölümünde Tripti’nin sözlerine inanan Rada, Gopi’yi öldürmeye karar verir. Gopi'yi öldürmek için planlar yapmaya başlayan Rada Gopi’yi nasıl öldürecek ? Rada Tripti’yi görmek için hapishaneye gider. Tripti'nin Gopi ve Umang hakkında söylediği yalanlara inanır. Rada, Tripti'nin sözlerine inanır ve Umang’ı öldürenin Gopi olduğunu düşünür.Rada, Gopi’den intikam almaya karar verir. İntikam almak isteyen Rada sürekli Gopi'nin peşinde dolaşır. Evde Mira için bir parti düzenlenir.Parti düzenleneceğini gören ve bunu bir avantaj olarak düşünen Rada, Gopi'yi burada öldürmeye karar verir. Rada, büyük balonların içine cam parçaları yerleştirir. Balonlar patladığında, balonun içinde cam parçaları Gopi'ye saplanacak ve ölecektir. Balon patladığında konfetiyle birlikte cam parçaları Gopi’nin koluna batar. Planı istediği gibi ilermeyen Rada, öfkeden deliye döner. Rada'nın Gopi'yi öldürmek için bir sonraki intikam hareketi ne olacaktır ?Masum dizisi ne zaman ?

Masum hafta içi 15:30'de Kanal 7 ekranlarında yayınlanırken, hafta sonu ise 16:10’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanır.