Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Masum'da Gopi, Radha'yı öldürdü. Peki Radha gerçekten öldü mü? Masum dizisinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak? Masum dizisin nasıl bitecek? Radha gerçek adı ne? Masum Mansi kim? Masum Rashi geri dönecek mi? Devoleena

Magazine Berk Oktay Bombası Düştü! Şiddet Ve Aldatma! Eşine Şiddet Uygulamış Ve Aldatmış! Dava da Sonuçlanmış! Magazine Berk Oktay Bombası Düştü! Şiddet Ve Aldatma! Eşine Şiddet Uygulamış Ve Aldatmış! Dava da Sonuçlanmış!
Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Masum'da Gopi, Radha'yı öldürdü. Peki Radha gerçekten öldü mü? Masum dizisinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak? Masum dizisin nasıl bitecek? Radha gerçek adı ne? Masum Mansi kim? Masum Rashi geri dönecek mi?

Devoleena Bhattarjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel, Tanya Sharma, Swati Shah gibi oyuncuların başrolde yer aldığı Masum dizisinden Raşi'den sonra Radha'da ayrıldı. Dizinin kötü karakteri Radha karakterine hayat veren Bhavini Purohit diziden ayrıldı.

Gopi' Radha'yı daha fazla yaptıklarına dayanamayarak öldürür. Radha tam küçük Raşi bebeği öldürecekken, Gopi, Radha'yı öldürü. Dizi bu ölümden sonra 10 yıl sonraya atlayarak yayınlanır. Peki Masum'da neler olacak?

Rashi karakterinin diziden ayrılması sonrası Rucha Hasabnis fanları diziyi protesto etmişti. Dizi Raşi'siz istenilen tepkileri alamamıştı. Ancak dizi bir süre daha devam etmişti. Dizide Rashi'nin yerine Paridhi karakteri gelmişti. Dizide önceleri iyi bir insan karakteri çizse de Paridhi ilerleyen bölümlerde Radha'yı aratacak bir kötülüğe bürünecek.

Dizide Paridhi, Modi malikanesinin yeni hanımı olacak. Paridhi ilerleyen bölümlerde Ahmem'in ölmesi sonrası kocası Cigar'ı  etkisi altına alarak onu kimseyi düşünmeyen biri yapacak ve şirketin başına geçirecek. Paridhi ve Jigar evdeki herkesi kovarak servetin sahibi olmaya çalışacakları.

Dizide Gopi ise yıllar sonra hapisten çıkacak ama beklemediği tepkilerle karşılaşacak. Gopi'nin kızları Gopi'nin katil olduğunu ve kendilerini terk ettiğini kötü biri olduğunu düşünerek ona kötü davranacak. Dizide Modi ailesinin, Gopi'yi bu şekilde yalnız bırakması izleyenleri çıldırtacak çünkü Ahme bile Mansi karakteri ile evlenecek ve Gopi'ye kötü davranacak.

Dizinin ilerleyen bölümlerde Ahem'in üvey kardeşi diziye dahil olacak. Ahem'in ölmesi üzerine Gopi hiç gülmeyecek. Ancak Paridhi ve Jigar'ın yaptıklarını öğrenen Gopi, eve geri dönecek ve Paridhi ve Jigar'ı evden kovacak.