FOX TV'nin yeni dizisi Masumiyet, ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başlıyor. Her hafta Çarşamba akşamı yeni bölüm yayınlayacak olan Masumiyet dizisi, tanıtım filmleri ile izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
FOX TV'nin yeni dizisi Masumiyet, ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başlıyor. Her hafta Çarşamba akşamı yeni bölüm yayınlayacak olan Masumiyet dizisi, tanıtım filmleri ile izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Çocuklarını her şeyden önce tutan ve önemseyen anne babaları anlatan Masumiyet dizisinde heyecan üst seviyede olacak. Henüz çocuk yaştaki çocuklarının yanlış kararları ile hem çocuklarını hem kendilerini korumaya çalışan anne babaları anlatan Masumiyet dizisinde çok sayıda başarılı oyuncu yer alıyor. Masumiyet oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır gibi isimler yer alıyor. Güzelliği ve yıllara meydan okuyuşu ile Deniz Çakır, dizide en çok dikkat çeken oyunculardan biri oldu. Masumiyet Bahar Yüksel kimdir araştırılıyor. Dizide Bahar Yüksel'i oynayan oyuncu gerçekte kim merak ediliyor. Deniz Çakır kaç yaşında, evli mi?

Masumiyet Bahar Yüksel Kimdir?

Genç yaşta tüm hayallerinden vazgeçip anne olmayı seçen Bahar Yüksel, sessiz ve sakin bir kadındır. Dışarıdan bakıldığı zaman kimseye karışmayan, güçsüz ve itaatkar bir karakter gibi görünüyor. Hayattaki en önemli varlığı kızıdır. Bahar Yüksel daha 19 yaşındayken anne olmuştur. Genç yaşta anne olan Bahar, kızını büyütmek ve onu mutlu etmek için elinden geleni yapar. Masumiyet Bahar, kendisinde olan gücü göremez ve kendisinin farkında değildir. Bundan dolayı da hep sessiz kalmayı tercih etmektedir. Ancak bir gün Bahar'ın tüm hayatı değişecektir. Bahar'ın kızı Ela, yanlış bir adama aşık olacaktır. 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla Bahar'ın içindeki güç ortaya çıkacaktır. Bahar kızını o adamdan kurtarmak için varını yoğunu vermeye hazırdır. Kendisi 19 yaşında anne olduğu ve o zorlukları bildiği için kızının başına gelebilecek her türlü kötülüğü önlemek için savaşacaktır.Deniz Çakır Kimdir?

Yaprak Dökümü dizisinde Ferhunde olarak ekranlara gelen ve asıl ününü bu dizide kazanan başarılı oyuncu Deniz Çakır'ın kim olduğu, hayatı ve özellikle de yaşı çok merak ediliyor. Kızıl saçlarıyla tanıdığımız ve başarılı oyunculuğu ile kısa sürede izleyenlerin dikkatini çeken Deniz Çakır, uzun süredir ekranlara bir dizi projesi ile gelmiyor. En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Deniz Çakır, Masumiyet dizisinde Bahar Yüksel karakteri ile ekranlara yeniden geliyor. Deniz Çakır uzun yıllardır ekranlarda olsa da güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Deniz Çakır'ın kaç yaşında olduğu en çok merak edilen sorular arasındadır. Yaşlanmayan güzel oyuncu Deniz Çakır, 31 Aralık 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. 39 yaşında olan Deniz Çakır, genç kızlara taş çıkartacak güzelliğe sahiptir. Ankaralı olan Deniz Çakır, evli mi değil mi diye soruluyor. Deniz Çakır bekardır ve çocuğu yoktur. Deniz Çakır, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur.Deniz Çakır'in ilk televizyon deneyimi Kadın İsterse dizisiyle olmuştur. Masumiyet dizisinde yer aldığı dizi arkadaşı Hülya Avşar ile birlikte yer aldığı Kadın İsterse dizisinde Alev karakterini oynamıştır. Televizyon kariyerindeki en önemli çıkışını Reşat Nuri Güntekin'in romanından uyarlanan Yaprak Dökümü dizisinde Ferhunde rolüyle yapmıştır. Deniz Çakır, Yaprak Dökümü'nün ardından 2011-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl'daki Şah Sultan karakteriyle tanınmıştır.

Deniz Çakır, Star TV'de yayınlanan İffet dizisiyle ise gündeme oturmuştur. İffet dizisindeki sevişme ve tecavüz sahneleriyle izleyenleri şok etmiştir. Deniz Çakır daha pek çok dizi ve filmde oynamıştır. Bunun yanında seslendirme de yapan Deniz Çakır, birçok reklama ve animasyona seslendirme yapmıştır. Deniz Çakır, 2010 senesinde İsmail Cem Televizyon Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve dram ödülünü kazanmıştır. Ayrıca Türkiye'de en çok hayranı olan ilk 20 kadın ünlü arasına girmeyi de başarmıştır. Deniz Çakır'ın kusursuz fiziğini görenler boyunu merak ediyor. Deniz Çakır'ın boyu 175'dir ve kilosu 60 kilodur.Deniz Çakır Oynadığı Diziler

 • 2004 - Kadın İsterse - Alev

 • 2006- Yaprak Dökümü - Ferhunde Güven

 • 2005 - İki Arada Aşk - Gizem

 • 2006 - Evet Benim / İşte Benim - "Barmaid" Funda

 • 2006 - Avrupa Yakası - Serap

 • 2011 - İffet - İffet

 • 2013 - Muhteşem Yüzyıl - Şah Sultan

 • 2014 - Yasak - Calibe

 • 2015 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Meryem

 • 2016 - Altınsoylar - Ayşe

 • 2019 - Vurgun - Reyhan Vardar

 • 2021 - Masumiyet - Bahar Yüksel