FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi Masumiyet'in yayın tarihi belli oldu. Gelecek hafta izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi, izleyenleri meraklandırmayı da başardı.

Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı? Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı?
FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi Masumiyet'in yayın tarihi belli oldu. Gelecek hafta izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi, izleyenleri meraklandırmayı da başardı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar, Tolga Güleç ve Mehmet Aslantuğ'un yer alacağı yeni dizi Masumiyet, 24 Şubat Çarşamba günü başlıyor. Çarşamba akşamları FOX TV'de yayınlanacak olan dizi oldukça iddialı. Reyting rekorları kırmaya aday olan Masumiyet'in oyuncu kadrosu, konusu çok dikkat çekti. Masumiyet dizisinin yayın tarihinin belli olması ve dizinin fragmanlarının yayınlanmasıyla izleyenler sabırsızlıkla diziyi beklemeye başladı. Masumiyet dizisinin Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz adlı diziye rakip olması bekleniyor. Çarşamba günü akşam yayınlanan diziler arasında nasıl bir yükseliş gösterecek, izlenecek mi merak ediliyor. Masumiyet dizisinin tanıtım filmleri yayınlandı ve yayın tarihi izleyicisi ile paylaşıldı. Peki, Masumiyet ne zaman başlıyor? Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu? Masumiyet dizisi konusu ne, ne anlatıyor?Masumiyet Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

FOX TV'de yayınlanan olan yeni Masumiyet'in yayın tarihi belli oldu. Masumiyet haftaya izleyicisi ile buluşacak. Masumiyet adlı yeni dizi, 24 Şubat Çarşamba günü ilk bölümünü yayınlayacak.Masumiyet Dizisi Nerede Yayınlanacak? Hangi Kanalda?

Başrollerinde Hülya Avşar ve Deniz Çakır gibi oyuncuların yer aldığı Masumiyet adlı dizi, FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Bir televizyon dizisi olacak olan Masumiyet'in yayınlanacağı kanal FOX TV olarak belirlendi.Masumiyet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Masumiyet dizisinde sevilen ve birbirinden yetenekli isimler yer alıyor. Masumiyet dizisinin başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar, Tolga Güleç ve Mehmet Aslantuğ yer alıyor. Dizide bu başarılı isimlere yine çok başarılı ve sevilen isimler eşlik ediyor. Masumiyet dizisinin oyuncu kadrosunda; İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Serkay Tütüncü, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Adin Külçe, Almina Günaydın, Asena Keskinci, Rüçhan Çalışkur ve Ozan Kaya Oktu eşlik ediyor.

Masumiyet Dizisi Konusu

Gerek oyuncu kadrosu gerek konusuyla oldukça dikkat çeken ve izleyicisini daha yayın hayatına başlamadan kendisine çeken dizi, Masumiyet 24 Şubat'ta başlıyor. Dizinin konusu, ne anlattığı da oldukça merak ediliyor. Masumiyet adlı dizi, bir ailenin bir olay yüzünden nasıl çöktüğünü ve işlerin nasıl karıştığını anlatıyor. Dizide Deniz Çakır'ın hayat verdiği Bahar karakteri, evli ve iki çocuk annesidir. Evli ve iki çocuk annesi olan Bahar'ın 19 yaşında genç bir kızı vardır. Bahar'ın 19 yaşındaki kızı, doğum günü akşamında korkunç bir olay yaşar. Bahar'ın kızı doğum günü gecesi evde olması gerekirken evde değildir. Tehlikeli işlere bulaşan Bahar, yanlış bir adama aşık olmuştur. Bahar ne yaparsa yapsın ne derse desin kızını bu aşktan vazgeçiremez. Ancak vazgeçmediği sürece de tehlikeli olaylar, onları bekliyordur. Bahar'ın kızı 19 yaş gününde tehlikeli erkek arkadaşıyla beraberdir. Erkek arkadaşının çokta masum planları yoktur. Bahar'ın kızı Ela'yı erkek arkadaşı kaçırır ve sokağın ortasında arabadan atar. Bahar'ın kızı Ela, bu tehlikeli aşktan vazgeçmez. Ela'nın 19. yaş gününde başına gelecekler ve Bahar'ın çaresizliği dizinin konusu olacaktır. Ela'nın yanlış adama aşık olması, annesi Bahar'ın ne yaparsa yapsın bu durumu değiştiremiyor olması ile işler karmaşık ve içinden çıkılamayacak bir hal alır. Ela'nın 19. yaş gününde yaşadıkları, herkesin hayatını tamamen değiştirir. Bu ani değişime ayak uydurmak ve bu hayatı yaşamak kimse için kolay olmayacaktır. Bu değişimden en büyük zararı yanlış adama aşık olan Ela ve kızını kurtarmak için uğraşanan Bahar alacaktır.