Başrollerini Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün paylaştığı Masumiyet dizisi 31 Mart Çarşamba akşamı 6. bölümüyle ekranlara geldi.

Başrollerini Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün paylaştığı Masumiyet dizisi 31 Mart Çarşamba akşamı 6. bölümüyle ekranlara geldi. Hamileliğini hatırlayan Ela'nın Ilgaz Ailesi'nin evine yaptığı baskının ardından İrem ve İlker boşandı. Bu durumdan hiç memnun olmayan Hale ise hem yaşanan kötü olayları bastırmak hem de İrem'i ikna etmek için uğraştı. Ancak Hale'nin yüzü izleyici şaşırttı. Herkes Masumiyet Hülya Avşar'ın yüzüne ne oldu?  sorusuna yanıt aramaya başladı. Hülya Avşar'ın görüntüsüne sosyal medyadan yorum yağdı.

Yapımını Gold Film'in üstlendiği Masumiyet, 19 yaşındaki Ela'nın kendisinden yaşa büyük ve varlıklı İlker Ilgaz'a aşık olmasıyla değişen hatta mahvolan hayatını anlatıyor. Bu akşam 6. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Masumiyet dizisine ise Hülya Avşar'ın yüzü damga vurdu. Uygulanan filtre nedeniyle bir hayli garip görünen Avşar'ın görüntüsü sosyal medyada gündem oldu.


Masumiyet Hülya Avşar'ın yüzüne ne oldu?


Masumiyet dizisinde Hale karakterine hayat veren Hülya Avşar'ın görüntüsü izleyenleri şoke etti. Hülya Avşar'a uygulanan filtre ile ilgili sosyal medyada birçok yorum yapıldı. Çünkü yapılan uygulama nedeniyle Avşar Kızı'nın adeta burnu yok olmuştu. Tabii bu durum Masumiyet izleyicilerinin dikkatinden kaçmadı.

İzleyicilerin bazıları "Hülya Avşar’ın ve Seda Sayan’ın filtresi ölümüne kapışır" gibi yorumlar yaparken; bazıları da "Hülya Avşar’ın shop programını ilk defa kullanmaya çalışan kız gibi olması" diye görüş bildirdi.

Masumiyet dizisi Hale Ilgaz kimdir?


Dizi için önemli karakterlerden biri olan Hale ise İlker Ilgaz'ın annesi. İtibarına çok önem veren Hale, oğluna da bir hayli düşkün. Oğlunu iyi olması için her şeyi yapabilecek potansiyele sahip olan Hale, Ela davasının seyri konusunda da önemli hamleler yaptı. Ve yapmaya da devam ediyor.