Masumiyet Ela kimdir? İlayda Alişan kaç yaşında? Daha önce hangi dizilerde oynadı her yerde aranmaya başladı. Fox TV'nin iddialı yeni dizisi Masumiyet bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ'un paylaştığı Masumiyet dizisi, 19 yaşında Ela'nın öldürülmesinin ardından annesi Bahar'ın gerçekleri ortaya çıkarmak için harcadığı çabayı anlatıyor. Konusuyla birlikte karakterlerinin de merak konusu olduğu dizide Ela karakteri bir hayli dikkat çekti. Güzelliği ve hırsıyla istediği her şeyi elde edebileceğini sanan ve İlker'e çok aşık olan Ela kimdir aranmaya başladı. Bunun üzerine Ela'ya hayat veren İlayda Alişan da merak edildi. Haliyle İlayda Alişan kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı aranmaya başladı. işte detaylar...


Masumiyet Ela kimdir?


Bahar’ın 19 yaşındaki kızı. Lise bitmiş, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun eeeen başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek.

Dizide Ela Yüksel karakterine güzel oyuncu İlayda Alişan hayat veriyor.

İlayda Alişan kaç yaşında, nereli?


İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitimine devam etmektedir.
Kariyerine reklam filmlerinde oynayarak başlayan İlayda Alişan 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile çıkış yapmıştır. Daha sonra Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur dizilerinde rol almıştır.

2019-2020 yılları arasında Netflix orijinal dizisi Hakan: Muhafız'da Aylin karakterine hayat verdi. 2019'da Şampiyon'un kadrosuna katıldı. 2021 yılında Gain'in orijinal dizisi Terapist'te Özlem karakterini canlandırıyor.