Masumiyet Final Bölümü Açıklandı! Final Sahnesi Çekildi!

Fox Tv'nin büyük umutlarla çektiği yüksek kaşeli dizisi Masumiyet final tarihi duyuruldu!

Dizi Haberleri 20.05.2021 - 11:22 20.05.2021 - 11:50 Ece Sahan

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi final tarihi açıklandı.

Yüksek kaşeli isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi reytingleri kaşeleri karşılayamayınca yapım şirketi diziyi bitirme kararı kaldı. FOX TV bir dizisine daha elveda demeye hazırlanıyor.

Masumiyet dizisi ekran macerası sona eriyor. Dizinin reytingleri istenilen düzeye gelmeyince finalden kaçaamdı. Yapım şirketi Gold Film dizinin final tarihini duyurdu.

Final yapacağı kesinleşen dizi tarihi bir türlü belirleyememişti. Yapım şirketi ve kanal süreyi uzatmamaya karar verdi. 

Kadrosunda Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'u yıllar sonra bir araya getiren dizi finalden kaçamadı. Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi kaşesi yüksek isimlerin yanı sıra Serkay Tütüncü, Deniz Işın ve İlayda Alişan gibi sojn dönemin gözde genç oyuncuların yer aldığı Masumiyet ekranlara veda ediyor.

ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDAYDI!

İlk bölümü ile adından söz ettiren Masumiyet dizisi başarısını devam ettiremeyince finalden kaçamadı. Kadın cinayetlerine dair ses getirmesi planan ve o yönde tanıtımları yapılan dizi daha sonra bambaşka bir hikayeye evrildi. 

Zengin bir ailenin nişanlısını aldattığı genç sevgilisi Ela'nın ölümden dönmesi üzerine onu kimin bu hale getirdiği yönünde ilerleyen senaryo tutunamadı. Yanlış seçimler yapan,  erkeklerin peşinde koşan kızların suçu olarak lanse ettirilen dizi eleştirilerin odağındaydı.

Her bölüm bir ismin Ela'nı şüphelisi çıması ilgiyi kaybettirdi. Dizi son zamanlarda sadece hakkında çıkan haberlerle gündemde kalmayı sağlamaya çalışıyordu. Ancak bu magazin haberleride reytinglere fayda etmedi. 

YÜKSEK KAŞELERİ REYTİNGLER KARŞILAYAMADI

Masumiyet dizisi son zamanlarda ise Hülya Avşar'a uygulanan gençleştirme efekti ile sosyal medyada alay konusu olmuştu. Dizi tüm bu gündem haberlere rağmen reytinglerini yükseltemeyince yüksek kaşeleri çıkartamadı. Dizi için final tarihi verildi.

Masumiyet dizisinin 14. bölümde ekranlara veda etmesi kararlaştırıldı. Bu hafta 13. bölümü ile ekrana gelecek dizi haftaya final yaprak seyircilerine veda edecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@