Masumiyet Finali Sonrası Oyunculardan Çok Konuşulacak Sözler! Seyirciye Demediklerini Bırakmadılar!

Fox Tv'nin büyük umutlarla başlayan Masumiyet dizisi final yaptı. Final sonrası oyunculardan çok konuşulacak açıklamalar geldi. Seyircilere demediklerini bırakmadılar!

Dizi Haberleri 25.05.2021 - 11:18 25.05.2021 - 12:29 Ece Sahan

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ gibi kaşesi yüksek isimlerin yanı sıra genç oyuncular Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın gibi oyunları kadrosunda bulunduran Masumiyet dün final bölümü ile ekranlara veda etti. 

Masumiyet dizisi ilk bölümü ile Türkiye'nin kanayan yarası kadın cinayetlerine dikkat çeken konusu ile çok konuşulmuştu. Ancak dizi daha soran büyük reyting kaybı yaşamıştı. Dizinin yüksek kaşeli oyuncuları reytingleri karşılayamayınca dizinin yapımcısı ve kanal finalden başka çare göremedi.

Masumiyet dizisi son zamanlarda Hülya Avşar'a uygulanan filtre ile gündeme geliyor ancak dizinin reytingleri tüm magazin haberlerine rağmen yükselmiyordu. Dizinin finali yüksek kaşeli oyuncular ve düşük reytinler olunca kaçınılmaz oldu.

Masumiyet finali dün akşam ekranlar geldi. Ela'yı öldürmeye çalıştan kişi her bölüm farklı biri gibi verilerek heyecanı üst düzeyde tutmak  amaçlanmıştı ancak bu yapılamadı. Dün final bölümünde Ela'ya bunları tüm yapanın İlker olduğu ortaya çıktı. Seyirci bu durumdan pek memnun olmasa da İrem ve Ela'nın finalde kadın dayanışması yapması alkış topladı. 

OYUNCULARDAN SEYİRCİLERE ŞOK SÖZLER

Masumiyet dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri eleştirilerin odağında tutulmuştu. İlk bölümde İlker karakterine hayat veren Serkay Tütüncü karakterine gelen küfürler için esprili bir paylaşım yapmış ve "Tüm linçleri böyle kucaklıyorum" diye bir paylaşım yapmıştı. 

Dizi daha sonra bu sefer karakter odaklı değil oyuncuların kişisel hesaplarından yaptığı paylaşımlara kadar linç edilmeye başlanmıştı. Hem dizideki karakterlerin yansıtılma şekli, hem oyuncuların özel hayatında yağtığı paylaşımlar linç üzerine linç yemişti. Oyuncular o dönemde kendilerine gelen kötü yorumlara da karşılık vermiş ve sessiz kalmamışlardı. 

Masumiyet dizisinin genç oyuncuları sosyal medyada yaptıkları eğlenceli paylaşımlarlar sık sık adından söz ettiriyordu. 3 genç oyuncu veda bölümünde de muziplik yapmadan veda etmedi. 

Masumiyet son bölümünde oyuncular tüm linçlere karşılık toplu bir cevap verdi. Masumiyet dizisi oyuncuları dizinin Ela'sı İlayda Alişan, dizinin İlker'i Serkay Tütüncü ve dizinin İrem'i Deniz Işın kollarını açtıkları fotoğrafı paylaşıp "Linçlere veda ediyoruz böyle" yazarak seyircilere gönderme yaptı.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@