FOX TV ekranlarının yeni dizisi Masumiyet, 24 Şubat Çarşamba günü itibariyle ilk bölümünü yayınlıyor. Her hafta Çarşamba günü ekranlara gelecek olan Masumiyet'in oyuncu kadrosunda başarılı oyuncular yer alıyor.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
FOX TV ekranlarının yeni dizisi Masumiyet, 24 Şubat Çarşamba günü itibariyle ilk bölümünü yayınlıyor. Her hafta Çarşamba günü ekranlara gelecek olan Masumiyet'in oyuncu kadrosunda başarılı oyuncular yer alıyor. Yıllardır ekranlarda gördüğümüz, yetenekleri ve başarılarıyla ekranlara gelen oyuncular, Masumiyet dizisinde yer alıyor. Gold Film imzalı Masumiyet dizisinin sıra dışı konusu ise izleyenleri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Masumiyet dizisinde işlenen aile sorunları, çevresel faktörler ve ebeveynlerin çocuklarına olan bağlılığından doğan mücadeleler anlatılıyor. Masumiyet dizisinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi başarılı isimler başrolde yer alıyor. Başrolde yer alan bu usta isimlere genç yetenekler de eşlik ediyor. FOX TV'nin yeni dizisi Masumiyet'te ana karakter olan Harun Orhun ise izleyenlerin dikkatini çekiyor. Masumiyet Harun Orhun kimdir? Gerçekte kim oynuyor? soruları sorulmaya başladı. Başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oynadığı diziler neler?

Masumiyet Harun Orhun Kimdir?

Masumiyet Harun Orhun karakterini başarılı ve karizmatik oyuncu Mehmet Aslantuğ oynuyor. Harun Orhun önemli ve başarılı bir iş adamıdır. Olduğu sektörde adından sıkça söz ettirmiş ve pek çok başarı yakalamıştır. Masumiyet Harun Orhun, kızına aşık bir babadır. Harun Orhun'un hayatının oda noktası biricik kızı İrem'dir. Harun Orhun'un kızı İrem bir adamla evlidir. Ancak bu adam Harun Orhun'un yıllardır koruduğu itibarına laf getirecektir. Harun Orhun'un hayatı damadına gelen suçlamalardan dolayı bambaşka ve kirli bir hale dönecektir. Kızını çok seven ve kızı İrem'i çok sevdiği için onu korumak için kendini adayan Harun Orhun, damadına gelen suçlamaları temizlemek için elinden geleni yapacaktır. Harun Orhun'un eşi yani kızının annesi yıllar önce ölmüştür. Harun Orhun kızı İrem'i annesi öldüğü için tek başına büyütmüştür.Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Masumiyet Harun Orhun'u gerçekte kimin oynadığı merak edilmektedir. Masumiyet Harun Orhun'u gerçekte başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ oynamaktadır. Uzun yıllardır ekranlarda olan ancak bir süredir herhangi bir dizi projesiyle ekranlara gelmeyen karizmatik oyuncu Mehmet Aslantuğ, evliliği ile gündeme gelmektedir. Yıllardır evli olduğu eşi ile normalin aksine uzun soluklu ve dolu dizgin bir aşk yaşayan Mehmet Aslantuğ, görenleri şaşırtmaya devam etmektedir. Mehmet Aslantuğ, kendisine çok iyi bakan sağlıklı bir adamdır. Mehmet Aslantuğ'un yaşını duyanlar kulaklarına inanamıyor. Masumiyet'in başrol oyuncusu Mehmet Aslantuğ 59 yaşındadır. Neredeyse 60 yaşında girecek olan Mehmet Aslantuğ, 25 Eylül 1961 yılında Samsun'da doğmuştur. Çiftçi bir ailenin çocuğu olan Mehmet Aslantuğ, kardeşleri arasında 5. sıradadır.

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini memleketi olan Samsun'da tamamlayan Mehmet Aslantuğ, üniversite eğitimi için memleketinden ayrılmıştır. Aslantuğ, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü kazanmış ancak bir süre okuduktan sonra bırakmıştır. Üniversite hayatını bırakan Aslantuğ, tiyatroya başlamıştır. Kendisini oyunculuk anlamında geliştiren ve yetiştiren Mehmet Aslantuğ, kendisini mesleğine adamıştır. Başarılı oyuncu sonrasında 1992 yılında kendi yapım şirketini kurmuştur. Kendi yapım şirketinde birçok başarılı işe imza attı.Yapım şirketini kurduktan sonra 1996 yılında kendisi gibi oyuncu olan eşi Arzum Onan ile evlendi. 1996 yılından beri 25 senedir evli olan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti, birlikte birçok iş yaptılar. Hem yapımcı hem de oyuncu olarak çalışmaya devam eden Mehmet Aslantuğ asıl ününe 1997 yılında oynadığı Sıcak Saatler dizisiyle kavuştu. 1997- 1999 yılları arasında Sıcak Saatler dizisinde oynadıktan sonra daha pek çok dizi ve filmde yer aldı. Mehmet Aslantuğ'un eşi Arzum Onan ile bir oğlu vardır.Mehmet Aslantuğ Oynadığı Diziler

Masumiyet, (Harun Orhun)

Sıcak Saatler,

Bir İstanbul Masalı,

Hanımın Çiftliği,

Kardeş Çocukları,

Ben Onu Çok Sevdim,

Veda,

Canım Babam,

Racon Ailem İçin,

Merdoğlu,

İz Peşinde,

Başka Olur Ağaların Düğünü,

Kopuk Dünyalar,

Vurguna İnmek,

Belene,

Yeniden Doğmak,

Kurtuluş,

Hırsız.