Masumiyet İlayda Alişan Finalden Sonra Açtı Ağzını! Deniz Çakır ile Kavgasında Serkay Tütüncü İlişkisine Kadar...

Masumiyet dizisi oyuncuları finalin ardından haklarında yapıla haberlere ve yorumlara sert yanıtlar vermeye devam ediyor.

Dizi Haberleri 26.05.2021 - 11:07 26.05.2021 - 11:41 Ece Sahan

Masumiyet dizisi ile adından söz ettiren İlayda Alişan sessizliğini bozdu. Hakkında yapılan yorumlara dayanamayan genç oyuncu açtı ağzını yumdu gözünü! .

Final yapan Fox'un büyük umutlarla çektiği Masumiyet dizisi oyuncuları final sonrası kendilerine yapılan yorumlar için tek tek cevap vermeye devam ediyorlar. Deniz Çakır'ın ardından İlayda Alişan da artık dayanamadı ve hakkında yapılan yorumlar için bir açıklama yayınladı ve adeta ateş püskürdü! 

İlk bölümünde beri oyuncuları hakkında magazinde sıklıkla yer alan Masumiyet dizisi oyuncuları final sonrası haklarında çıkan haberlere ve yapılan yorumlara artık dayanamayrak cevap vermeye başladı.

Masumiyet dizisinde ilk olarak Deniz Çakır'ın karavan krizi çıkardığı ve genç oyuncular İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün karavanına yerleştiği bu durumunda genç oyuncuları kızdırdığı haberleri ortaya çıkmıştı. Ardından ise Deniz Çakır'ın İlayda Alişan ile tartıştığı dedikoduları kuliste yayılmıştı. 

Haberlrr daha sonra özel hayata kaymış ve İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü'nün aşk yaşadığı iddia edilmişti. 

Genç oyuncu İlayda Alişan, Masumiyet dizisinin final yapmasının ardından hakkinda yapılan tüm haberlere sitem dolu bir yanıt verdi. Sosyal medya hesabından bir yazı yayınlayan İlayda Alişan  hakkında çıkan haberler için şu açıklamayı yaptı;

"Bir süredir hakkında çıkan haberlere üzülerek takip ediyorum uzun zamandır hayatımda kimse yok ve yazılanlar hem ailemi hem de beni fazlasıyla yıpratıyor kariyerimi odaklandığım bu dönemde mesleğim dışında herhangi bir konu ile gündeme gelmek istemem sizden de aynı hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum" 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@