Hülya Avşar'ın dizisi Masumiyet ne zaman başlayacak? Masumiyet konusu Masumiyet oyuncu kadrosu gibi detaylar yavaş yavaş oluşmaya başlarken Masumiyet dizisi fragmanının bugün yayınlanacağı iddia ediliyor. Uzun zamandır başlaması içi adeta gün sayılan son

Hülya Avşar'ın dizisi Masumiyet ne zaman başlayacak? Masumiyet konusu Masumiyet oyuncu kadrosu gibi detaylar yavaş yavaş oluşmaya başlarken Masumiyet dizisi fragmanının bugün yayınlanacağı iddia ediliyor. Uzun zamandır başlaması içi adeta gün sayılan son dakika isim değişikliği ile Masumiyet ismi ile başlayacak olan Masumiyet dizisi konusu , MAsumiyet oyuncuları gibi tüm araştırılan detaylar sizlerle.

Masumiyet konusu


Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Masumiyet dizisi hakkında tüm detaylar oluşturuldu.  Hülya Avşar Mehmet Aslantuğ Deniz Çakır ,  Alayça Öztürk ve Tolga güleç'in başrollerini paylaşacağı Masumiyet dizinin yönetmen koltuğunda ise Ömür Atay oturmakadır. Dizinin çekimleri de İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan merhum işadamı Sakıp Sabancı'nın eski evinde çekilecektir. Masumiyet dizisinin yapımcısı ise Gold film olurken Masumiyet dizisi konusuna bakacak olursak,  dizinin hale ve Bahar isminde iki annenin evlatları  ile bütün verdikleri büyük mücadele anlatılacaktır.

Masumiyet oyuncu kadrosu


Hülya Avşar uzun zaman sonra bir yapımda yer alacak olup Masumiyet dizisinde zekalı Hale karakteri ile bizlerle olacaktır. Masumiyet dizisinde Hale karakteriyle yer alacak usta oyuncu Hülya Avşar, 12 eylül 1963Edremit 'te  dünyaya gelmiştir.  58 yaşanın içindedir. Hülya Avşar dünya güzeli seçilmesiyle çalkantılı hayatına giriş yapmıştır.  İlk yaşadığı olay da  evli olduğunun anlaşılması üzerine verile birincilik ödülünün geri alınması o dönemde çok  konuşulmuştur.

Masumiyet oyuncularını tanıyalım


Masumiyet dizisinde Hale İsmail'in eşidir.  Zengin ve güçlü bir kadındır.  Hayatta en değerli varlığı biricik oğlu İlker'dir.  İlayda Alişan,  Masumiyet dizisinde Aylin karakteriyle izleyici karşısına çıkacak güzel oyuncu İlayda Alişan 1996 İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Aylin; Bahar ve Timur'un kızlarıdır .  20'li yaşlarında güzel ve çekici bir kız olan Aylin,  İlker deliler gibi aşıktır.  Mehmet Aslantuğ Masumiyet dizisinde Harun karakteri ile izleyici karşısına çıkacak . Mehmet Aslantuğ 25 Eylül 1961 Samsun doğumludur.  Harun İrem'i çok sevdiği babasıdır. Eşini kaybeden Harun kızı  İrem'e sığınmış ve hayata zor da olsa tutunmuştur . Deniz Işın dizideki adı  İremdir. Geçtiğimiz aylarda 2021 Sefirin Kızı ile diisnden sadece bu dizi çekimleri için ayrılacağı belirtilen Deniz Işın  dizide başrollerde yer alacaktır.  28 Mayıs 1992'de İzmir doğumludur. Alayça Öztürk Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde Jülide karakteriyle yer alan dikkatleri üzerine çeken Alayça Öztürk 1984'te İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Dizi birkaç kez isim değişikliği yaptı. İlk Defne ile son geceden yaşı 19'a değiştirildi.  son olarak dizinin ismi masumiyet olarak belirlendi. dizinin çekimleri İstanbul'da geçiyor. Yayın günü henüz net  olmamakla beraber yayına girebilmesi için Fox TV'nin şu anda yayında olan bir dizisinin yerini alması gerekeceği açıklandı.