Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı yeni dizi, Masumiyet ekranlara gelmeye başlıyor. Çarşamba akşamları yayınlanacak olan Masumiyet dizisinin konusu, mekanları, oyuncuları ve karakterleri izleyicisinin dikkati çekmeyi başardı. Masumiyet dizisinde Bahar Yüksel karakterinin eşi ve çocuklarının babası rolünde olan Timur Yüksel merak edildi. Masumiyet Timur Yüksel kimdir, gerçekte kimdir soruları sorulmaya başladı. Masumiyet Timur Yüksel kimdir? Gerçekte kimdir, kim oynuyor? Tolga Güleç rol aldığı diziler, yaşı, eşi ve diğer tüm detaylar!Masumiyet Timur Yüksel Kimdir?

Masumiyet Timur Yüksel tam bir ana kuzusudur. 40 yaşında olan Timur Yüksel, annesinin büyümeyen oğludur. Timur iki kardeştir ancak annesine karşı her zaman fazla düşkündür ve annesinin sözünden çıkmaz. Timur, beyaz yakalıdır ve bi kurumsal bir firmada çalışmaktadır. Çok sıradan ve basit bir hayata sahip olan Timur, sorun çıkartan biridir. Kariyerinde bir türlü istediği yere ulaşamayan ve olduğu yerde sayan Timur, suçu kendisinden başka herkese atar. Hayatında yolunda gitmeyen veya olumsuz olan her şey için çocuklarının annesi olan Bahar'ı suçlar. Bahar ile Timur arasında evlilik veya aşk kalmamıştır. Bahar ve Timur'un arasındaki tek şey çocuklarının olmasıdır. 19 yaşındaki kızlarının yanlış adama aşık olmasıyla birlikte Timur yine olan tüm olaylar için Bahar'ı suçlayacaktır.Tolga Güleç Kimdir?

Ekranların yakışıklı ve sempatik oyuncusu Tolga Güleç, ekranlarda bir süredir yoktu. İzmirli olan yakışıklı oyuncu Tolga Güleç, dizilerde oynadığı karizmatik ve çapkın karakterleri ile tanınıyor. Tolga Güleç şimdilerde FOX TV'de yeni dizi olan Masumiyet dizisinde Timur Yüksel karakterini oynayacaktır. Tolga Güleç diğer pek çok oyuncu gibi önce farklı bir üniversitede bambaşka bir bölüm okumaya başlamıştır. Ancak ardından okuduğu bölümün kendisine göre olmadığını anlayınca okulu bırakıp farklı bir bölüme geçiş yapmıştır. Tolga Güleç ilk olarak Çukurova Üniversitesi'nde işletme bölümü okumuştur. Ancak bu bölümü yarıda bırakarak İzmir'e geri dönmüş ve İzmir'de bir üniversiteye başlamıştır. Üniversite eğitimini yarıda bırakan Tolga Güleç, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olmuştur. Tolga Güleç, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı'nı okumuştur.20 Eylül 1981 yılında doğan 39 yaşında olan Tolga Güleç'in evli olup olmadığı da merak ediliyor. Tolga Güleç evli değildir. Ancak başarılı oyuncu Tolga Güleç, 2013 yılında Yeliz Şar ile evlenmiştir. Yeliz Şar ile Tolga Güleç'in evliliği 2017 yılında son bulmuştur. Eşinden boşanan Tolga Güleç, bir süredir bekardır. İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında rol aldığı Büyük Buluşma dizisi ile yaşayan Tolga Güleç sonrasında Poyraz Karayel, Hatırla Sevgili, Son Çıkış gibi dizilerde oyunculuk yapmıştır. Tolga Güleç'in boyu 1.76 metre boyunda, 74 kilodur. Tolga Güleç'in burcu Başaktır.

Tolga Güleç Oynadığı Diziler

2019 – Leke (Mehmet) (TV Dizisi)
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Gökhan) (TV Dizisi)
2015 – Son Çıkış (Cesur) (TV Dizisi)
2015 – Poyraz Karayel (Neşet) (TV Dizisi)
2014 – Hayat Ağacı (Kenan Yener) (TV Dizisi)
2013 – Adını Kalbime Yazdım (Hall) (TV Dizisi)
2010 – 2011 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Ahmet) (TV Dizisi)
2008 – Gece Gündüz (Ahmet) (TV Dizisi)
2006 – Hatırla Sevgili (Necdet Adalı) (TV Dizisi)
2005 – Misi (Genç Ege Aydan) (TV Dizisi)
2005 – Kırık Kanatlar (Coustas) (TV Dizisi)
2004 – 2007 – Büyük Buluşma (Tuncay) (TV Dizisi)