TRT 1 ekranlarının reyting birincisi dizisi Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Masumlar Apartmanı 25.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!
TRT 1 ekranlarının reyting birincisi dizisi Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 9 Mart Salı 25. bölüm fragmanı izle! TRT Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı detayları ne olacak! Yoksa Naci ölecek mi?Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı 9 Mart 2021

Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı, 9 Mart 2021 pazartesi günü ekranlara gelecek Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm fragmanı gösterildi mi, Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak, Naci’nin son günleri mi, Naci ile Safiye’nin durumu ne olacak, İnci, Han’ın geceleri evden çıkıp ne yaptığını öğrendi mi, Gülben’in Esat’a karşı hislerinde son durum ne?

TRT 1’de salı günleri yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin takipçileri, bir yandan kafalardaki bu tür soruların cevabını bulmaya çalışırken, diğer yandan da 25. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Birçok izleyici, dizinin 9 Mart 2021 Salı günü yayınlanacak sahnelerini sabırsızlıkla bekliyor.

Hem gerçek hayattan uyarlanması hem de insanın içsel dünyasına yolculuklar yaptırması açısından izleyicinin beğeniyle izlediği Masumlar Apartmanı dizisi, Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hayattaki danışanlarının yaşam hikâyelerinden oluşuyor. Budayıcıoğlu’nun hikayeleştirdiği bu yaşamlar, Masumlar Apartmanı dizisiyle ekranlara yansıtıldı.

Dizinin ana teması; ruhsal sorunları olan bir ailenin, gerçek yaşamdan esinlenerek sunulan hayat hikâyesidir. Geçmişte yaşadıkları sorunları ve sıkıntıları günümüze taşıyan bu sorunlu aile fertleri, takıntılarıyla hem kendilerinin hem de çevresindekilerin hayatlarını buhrana çevirmektedir.

Bunu işlerken flaş bek (geçmişi anlatan sahneler) çekimleriyle alt yapısındaki sebepler de izleyiciye aktarılıyor. Yani bir anlamda ebeveynlere de bugünkü olumsuz hareketlerinin ilerinin büyükleri olan çocuklarına pek de olumlu olmayan yatırımlar olduğu mesajı veriliyor.

Bilindiği üzere Gülseren Budayıcıoğlu’nun birçok eseri son zamanlarda dizi sektöründe oldukça prim yapıyor. Masumlar Apartmanı da Madalyonun İçi adlı eserinden uyarlanıyor. Yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun birçok eseri İstanbullu Gelin, Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir ve Camdaki Kız adlarıyla dizi film olarak ekranlarda yayınlandı ve yayınlanmaya devam ediyor.

Onur Güvenatam tarafından 2018’de kurulan OGM Pictures yapımı olan Masumlar Apartmanı dizisinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali, senaristliğini de Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu yapıyor. Deniz Madanoğlu daha önce de Bir Aile Hikayesi, Urfalıyam Ezelden, İzmir Çetesi ve Sen de Gitme gibi yapımları da kaleme almıştı.

Masumlar Apartmanı 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9 Mart 2021 Salı günü TRT 1’de yayına girecek olan Masumlar Apartmanı adlı dizinin fragmanı şu ana kadar yayınlanmadı. Ancak 25. bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde olacak, yeni bölüme dair öğrenmek istediğiniz yanıtlar, anında sitemizde yayınlanacak.

Bunun haricinde dizi takipçileri, yayıncı kanalın resmi web sitesi veya resmi Instagram adresi üzerinden yeni bölümün ipuçlarına ulaşabilir.

Şu ana kadar fragmanı yayınlanmayan 25. bölümün nasıl olacağını yapımın hayranları merakla beklemeye koyuldu. Dizinin en son çıkan fragmanı yayınlandığı an burada, web sitemizde olacak.

Ayrıca dizinin eski bölümleri ve künyesine dair içeriklere de ulaşmak istiyorsanız yayıncı kuruluşun resmi web sitesini takip edebilirsiniz. Bu adresi takibi sürdürdüğünüzde hem dizinin arşiv bilgisini temin edebilir hem de gelecek bölümler hakkındaki ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle yeni fragman yayınlanır yayınlanmaz, yeni bölümün heyecanını anında yaşayabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Dizisinin Son Bölümünde Neler Olmuştu?

Dizinin son bölümlerinde artık Safiye, evden çıkmaya başlamıştır. Naci ile dışarıda buluşarak eski günleri yâd ettiler. Safiye yıllar sonra eski günlerdeki gibi aşkın saflığını hissetti. Naci de son günleri olduğunu düşündüğü bu anların tadını çıkarmaya çalıştı.

İnci de Han’ı izledi ve onun geceleri çöpler topladığını gördü. Han’dan gerçekleri söylemesini istedi.

Gülben de her zaman ki gibi evlenmenin ve gelinlik giymenin hayalini kurdu.

Masumlar Apartmanı dizisi her Salı saat 20.00’den itibaren TRT 1’ de yayınlanıyor.