Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle! 27 Nisan 2021 Salı Masumlar Apartmanı son bölüm izle. Masumlar Apartmanı TRT 1 27 Nisan 2021 yeni bölüm izle. Masumlar Apartmanı son bölüm izle. Masumlar Apartmanı 27 Nisan son bölüm TRT 1 tamamı izle!

Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle! 27 Nisan 2021 Salı Masumlar Apartmanı  son bölüm izle. Masumlar Apartmanı  TRT 1 27 Nisan 2021 yeni bölüm izle. Masumlar Apartmanı son bölüm izle. Masumlar Apartmanı 27 Nisan son bölüm TRT 1 tamamı izle!

Masumlar Apartmanı 31. bölüm izle!

Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Masumlar apartmanı 31. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 31. bölüm tek parça izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Masumlar Apartmanı tek parça izle. Masumlar Apartmanı 27 Nisan son bölüm tamamı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölüm tek parça yayını!

TRT 1 ekranlarının sevilen, reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlanan son bölümde seyircileri ekranları başına toplamayı başaran Masumlar Apartmanı dizisi işlediği konularla seyircilerin ilgisini çekiyor. Her hafta Salı akşamları yeni bölümleriyle TRT1 ekranlarında yayınlanan dizi bu akşam 31. yeni bölümüyle seyirci karşısına geçti. Dizinin yayınlanan yeni bölümü adeta nefesleri kesti. Diziseverler an itibariyle TRT ekranlarında sona eren Masumlar Apartmanı 31. bölümü araştırıyorlar. Masumlar Apartmanı 27 Nisan Salı Son bölüm izle!

Yeni bölüm beklentileri sona erdi ve Masumlar Apartmanı 31. bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Senaryosuyla dikkatleri çeken dizinin gidişatı izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Masumlar Apartmanı dizisi TRT 1 ekranlarında 27 Nisan Salı akşamı saat 20.00'de 31. yeni bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı dizisi seyircisinden geçer not almayı başardı. İşlediği konular ve senaryosuyla izleyicileri etkileyen dizide bu haftada heyecan dolu sahneler yaşandı.

Masumlar Apartmanı 31. Bölüm İzle

Han, olaylar sonrasında daha sert önlemler almak zorunda kalmıştır. Gülben ise Anıl ile yaşadığı olayların şaşkınlığını atmak için uğraşırken bir taraftan da Han'ın Esat'ı ondan uzaklaştırmak için yaptığı hamlenin ağırlığı altında ezilir ve çok radikal bir karar alma aşamasına gelir.

Neriman, Gamze'yi üzmemek adına Ege ile olan ilişkilerini bir süreliğine gizli tutmaya karar verir ancak işler tahmin ettiği gibi ilerlemez. Safiye, ne kadar uğraşsa dahi Naci'yi aklından çıkarmaya yetmez ve yaşadığı hayal kırıklığını hiç beklenmedik bir kişiye anlatır. İnci'nin yeni işe başlaması ve evdekilerin sorunlarının üstüne bir de Anıl'ın eklenmesi, Han'ın kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmesine yol açar. Gülben'e iyice kafayı takmaya başlayan Anıl ise yeni planını uygulamaya başlar.

Masumlar Apartmanı 27 Nisan Son Bölüm İzle

Esra'nın başına gelenler sonrasında apartmandaki herkes farklı bir kişiden şüphelenir. Esra, bunu kendisine yapan kişinin Han olduğuna emin olur ve bunu kanıtlamak için mücadele eder. Safiye'nin aklındaki isim ise başkadır. Esat'ın yokluğu ile iyice endişe duymaya başlayan Gülben'in odak noktası ise hiç beklenmedik birine yönelir. Neriman, kendisini tamamen kapatmış durumdayken Ege'nin yaptığı bir hamle işin gidişatını değiştirir.

Bu esnada başka bir radyo ile görüşme yapmak için yola koyulan İnci, bu yeni işin Han üzerindeki etkisinden bir haberdir. Han ise, her şeyin kontrolü dışında gerçekleşmesinden rahatsız olurken ailesi için yeni bir tehditle karşı karşıya kalır.

Han daha sert tedbirler almak mecburiyetinde kalır. Gülben ise Anıl'la yaşadıklarının şokunu bir türlü atlatamaz. Diğer taraftan Han'ın Esat'ı ondan uzaklaştırmak için yaptığı hamlelerin ağırlığı altında kalır ve önemli bir karar alır. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Fragmanı

TRT 1 ekranlarının sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı 27 Nisan Salı akşamı 31. bölümüyle seyircisiyle buluştu. Dizinin bu bölümüde diğer bölümlerde olduğu gibi seyircileri ekranları başında adeta büyüledi. Heyecan dolu sahnelerin ekranlara getirildiği dizinin sona ermesinin ardından diziyi yakından takip eden seyirciler gelecek hafta dizide yaşanacakları merak etmeye başladı. 31. bölümün sona ermesinin ardından dizinin gidişatını merak eden izleyiciler Masumlar Apartmanı 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt aramaya başladı. Fakat henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandığında bu sayfadan sizlerle paylaşacağız. Lütfen takipte kalın...