Masumlar Apartmanı 36. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 1 Haziran 2021 son bölüm izle. Masumlar Apartmanı son bölüm tamamı izle. TRT 1 Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle. Masumlar Apartmanı son bölüm

Masumlar Apartmanı 36. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 1 Haziran 2021 son bölüm izle. Masumlar Apartmanı son bölüm tamamı izle. TRT 1 Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle. Masumlar Apartmanı son bölüm yayınlandı.

Masumlar Apartmanı 36. bölüm izle 1 Haziran 2021!

MEB 45 Bin Öğretmen Alımı Başvuru ve Branş Dağılımı! Öğretmen Alım Tarihleri ve Mülakatlar Belli Oldu! MEB 45 Bin Öğretmen Alımı Başvuru ve Branş Dağılımı! Öğretmen Alım Tarihleri ve Mülakatlar Belli Oldu!

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı son bölüm izle. 1 Haziran 2021 Masumlar Apartmanı son bölüm izle. Masumlar Apartmanı tek parça izle. Her hafta rekorlar kıran Masumlar Apartmanı 36. bölüm tek parça izle. Masumlar Apartmanı 36. bölüm tamamı izle. 1 Haziran Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça izle.

Masumlar Apartmanı Gülben dışarda!

Masumlar Apartmanı Gülben dışar çıktı. Masumlar Apartmanı 36. bölüm tek parça yayını. Masumlar Apartmanı yeni bölümde Gülben uzun bir aradan sonra dışarı çıktı. Çıktığı yer ise Esat'ın annesinin evinden başkası değil. Esat'ın annesiyle yemek ve temizlikte çok zorluk çeken Gülben, hareketleri şok etti. Ancak Esat'ın annesi yine bir çok şeyi alttan aldı. 1 Haziran 2021 Masumlar Apartmanı son bölüm Gülben damga vurdu.

Masumlar Apartmanı İnci ölüyor!

Han hakkında gerçekleri Safiye'den öğrenen ve dinleyerek gerçekleri ortaya çıkaran İnci şok oluyor. Masumlar Apartmanı İnci ölüm haberini ilk defa ilan365 vermişti. Ancak bugün bir gazeteci daha Masumlar Apartmanı İnci öldüğünü dile getirdi. Ancak Farah Zeynep Abdullah isyan etti.

Farah isyan etti!

Daha önceki dizilerden de ayrılması olay olan Farah Zeynep Abdullah adeta isyan etti. Farah Zeynep, spoiler vererek diziden ayrılacağını açıklayanlara isyan etti. Ancak asıl kızdığı Farah Zeynep Abdullah yine bıraktı bir çok dizide olduğu gibi Farah Zeynep Abdullah diziden çıktı sözleri kızdırdı. Ancak Farah Senaryo gereği ölerek veda ediyor ve İnci'nin hikayesi bitti.

Farah Zeynep Abdullah karakterini canlandıran İnci, Masumlar Apartmanı 37. bölümde ölerek diziye veda edecek.

Masumlar Apartmanı Gülben delirdi!

Esat'ın annesi Gülben tam çıkarken yaptığı hediye alırken oldukça zorlandı. Ancak yine ufak bir hareketle sorusunu çözdü. Esat ve Gülben aşkı ekranlara kitlerken, Gülben Esat'a seni utandıracak bişey yapmadım demesi ekrana kitledi.

Masumlar Apartmanı özetsiz başladı!

Masumlar Apartmanı 1 Haziran yeni bölümü erken ekrana geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamaları olduğu için yeni bölüm özetsiz başlayıp hızlı bitti. Bazı hayranları Masumlar Apartmanı yeni bölüm yok mu dese de yeni bölüm ekranlara geldi.

Masumlar Apartmanı 1 Haziran salı akşamı yeni bölüm rekor kırdı ve reytinglerde herkesi geçmeyi başardı.