Masumlar Apartmanı ayrılık şok etti! Başrol diziye veda etti

Masumlar Apartmanı ayrılık yaşanıyor. TRT 1 sevilen dizisi Masumlar Apartmanı üzen ayrılık gerçekleşti. Her salı ekranlarda reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı sevilen ismi diziye veda ediyor!

Dizi Haberleri 25.05.2021 - 22:55 25.05.2021 - 22:55 Berkay Keskin

Masumlar Apartmanı ayrılık yaşanıyor. TRT 1 sevilen dizisi Masumlar Apartmanı üzen ayrılık gerçekleşti. Her salı ekranlarda reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı sevilen ismi diziye veda ediyor!

Masumlar Apartmanı üzen ayrılık!

TRT 1 ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı üzen ayrılık yaşanıyor. Her hafta salı akşamı reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı veda hayranlarını üzdü. Masumlar Apartmanı yeni sezon öncesi şok edecek!

Masumlar Apartmanı başrol vedası!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın paylaştığı yapımda üzen ayrılık gerçekleşti. Dizinin sevilen ismi yeni sözleşmeye imza atmadı ve gelecek sezon herşey değişecek. Masumlar Apartmanı yepyeni hikayeleriyle ekranlara gelecek.

Naci devam etmeye ikna edilince..

Masumlar Apartmanı dizisinde sürpriz ayrılık sebebi yapım ekibini çok üzdü. Ancak Naci karakteri diziye devam etmeye ikna edildi. 2. sezonda Naci aşkını daha sık göreceğiz ancak başrolün vedası yeni bir bayan başrol arayışına sürükleyecek!

Masumlar Apartmanı Farah Zeynep Abdullah ayrıldı!

TRT 1 ekranların sevilen dizisinde Farah Zeynep Abdullah ayrıldı. TRT 1 sevilen dizisi Masumlar Apartmanı İnci karakterini oynayan ve çok sevilen Zeynep Farah Abdullah sevilen diziye veda etti!

Farah diziden neden ayrıldı?

Kulislerden gelen bilgiye göre İnci karakteri canlandıran Farah Zeynep Abdullah diziden kendi çıkmak istedi. Bir sezon sözleşmesi bulunan Farah, yurt dışında yeni bir iş teklifini kabul ettiği öğrenildi. Farah Zeynep Abdullah gelecek sezon sürpriz bir rolde yer alacak. 

Farah Zeynep Abdullah ikna edilebilecek mi?

İnci giderse Naciyle Safiyenin aşkı reytingleri kurtarabilir mi merak ediliyor. Farah Zeynep Abdullah hayranları da çıkma diye basklılar yaptığı, Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde ayrıldıkdan sonra dizinin tutmadığı iletti.

Ancak bu sefer Farah Zeynep Abdullah için diğer başroller yaşadığı sıkıntılar olduğu ve dışlanmış hissi nedeniyle veda etmek istedği biliniyor. İkna edilmezse Farah Zeynep abdullah haftaya diziden çıkıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@