Masumlar Apartmanı çok istedi oldu! Serenay Sarıkaya geliyor!

TRT 1 ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı dizisine bomba transfer. Serenay Sarıkaya Masumlar Apartmanına geliyor. Çok isteyen ve diziyi çok seven Sarıkaya ekrana dönüyor.

Dizi Haberleri 30.06.2021 - 14:45 30.06.2021 - 14:45 Berkay Keskin

Ekranlarda Serenay Sarıkaya fırtınası esecek. Uzun zamandır televizyona iş yapmayan Serenay Sarıkaya büyük bir sürprize imza attı. Serenay SArıkaya, OGM ile görüştü. Yeni bir dizide başrol için teklif edilen Sarıkaya, yapımcılara Masumlar neden olmasın sözleri anlaşmayı bitirdi. Serenay Sarıkaya, Fahriye Evcen'le anlaşamayan Masumlar Apartmanı geliyor!

Masumlar Apartmanı sürpriz transfer!

Ekranların en sevilen projeleri arasında yer alan Masumlar Apartmanı bomba transfer. Yayınlandığı salı akşamları rekorlar kıran Masumlar Apartmanı, Merve Dizdar ve Ezgi Mola gibi isimleri buluşturuyordu. Çok yakın arkadaş olan Merve Dizdar ve Ezgi Mola en yakın arkadaşları Serenay Sarıkaya ikna etmekte hiç zorlanmadı. Serenay Sarıkaya Masumlar Apartmanı oynamayı kabul etti.

Serenay Sarıkaya Masumlar Apartmanı kalıcı olacak mı?

Hem Serenay Sarıkaya hayranları hem Masumlar Apartmanı hayranları Serenay Sarıkaya konuk oyuncu olarak mı kalıcı olarak mı geliyor merak ediyor. Serenay Sarıkaya yeni bir projede rol alması da bekleniyor. Ancak Masumlar Apartamanı dizisini çok seven Serenay Sarıkaya'nın ilk 5 bölümde kesin olarak yer alacağı ve 13 bölüme bile çıkabileceği öğrenildi.

Masumlar Apartmanı 2. sezon sürprizler var!

TRT 1 reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 2. sezonu bomba gibi gelecek. Hem Serenay Sarıkaya transferi hem bir kaç transfer daha rakibi EDHO karşısında durmak için yetmeye çalışılacak. TRT, yeni sezonda 60 dakikalık dizilerde deneyeceği ve Masumlar Apartmanı dizinini de 60 dakika düşme ihtimali bulunduğu kulislerden gelen diğer bilgiler arasında.

Masumlar Apartmanı büyük sürprizlerle Eylül ayında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@