TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni Masumlar Apartmanı dizisinden kötü haber geldi. Dizi setinde Koronavirüs paniği yaşandı.

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!
TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni Masumlar Apartmanı dizisinden kötü haber geldi. Dizi setinde Koronavirüs paniği yaşandı. Esat karakterini canlandıran Uğur Uzunel'in testinin pozitif çıktığı ve evinde karantina olduğu öğrenildi.

Dr.Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlama olan  TRT1 ekranlarında her salı izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı dizisinde Uğur Uzunel'in testinin pozitif çıkmasından sonra dizi setinin durdurulduğu ve bütün oyuncuların, set çalışanlarının hemen test yaptırdığı ortaya çıktı.Gerekli önlemleri alan ekip dizi setine yeniden başladı. Uğur Uzuneli'nin durumunun iyi olduğu ve tedavisinin evinde devam ettiği öğrenildi.

Masumlar Apartmani dizisi 23 Mart Salı günü 27. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Uzun zamandır beklenen psikolog sahnelerine geçilecek. Psikolog karakterini başarılı oyuncu Seda Akman canlandıracak.Sevilen dizinin yapımını Onur Güvenatam üstlenirken , senaryo Deniz Madanoğlu ve  Rana Mamatlıoğlu tarafından yazılmaktadır. Yönetmenliğini ise Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar  ve Çiğdem Bozali gerçekleştirmektedir.

Dizinin kadrosunda Ezgi Mola,Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve pek çok başarılı isimler bulunmaktadır. Masumlar Apartmanı her salı saat 20:00'de  TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır.