Masumlar Apartmanı Dizisine Sürpriz Oyuncu Dahil Oldu!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'na yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Ünlü isim Masumlar Apartmanı kadrosuna dahil oldu.

Dizi Haberleri 26.05.2021 - 16:02 26.05.2021 - 16:10 Ece Sahan

TRT'nin bu sezon ekranlardan en çok konuşulan dizisi olan Masumlar Apartmanı'na yeni oyuncular dahil oluyor. 

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin yer aldığı Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserlerinden olan Masumlar Apartmanı tüm heyecanı ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisine sürpriz bir isim dahil oldu.

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı ilk bölüm heyecanı ile devam ediyor. Diziye son bölümlerde ise aşk hikayeleri damga vurdu. Gülben ve Esat'ın romantik sahneleri özellikle ikilinin hayranları tarafından yakın takipte.

Gülben ve Esat sahnelerini önümüzdeki günlerde  daha da çok izleyeceğiz gibi görünüyor. Çünkü diziye ikiliyi ilgilendirecek bir karakter dahil oluyor. 

BOMBA BİR KARAKTER GELİYOR! HER ŞEY ALT ÜST MÜ OLACAK?

Masumlar Apartmanı dizisine giren yeni karakter olayların seyrini değiştirecek mi? Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben ve Esat aşkına engel mi geliyor? Safiye bu engel karşısında nasıl savunma geliştirecek?

Merve Dizdar'ın Gülben karakteri, Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye karakteri ile büyük beğeni toplayan ikiliyi zorlayacak bir karakter dahil oluyor. Masumlar Apartmanı önümüzdeki haftalarda yeni entrikalarla ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve Naci çiftini geride bırakan Esat ve Gülben çifti ekranların gözde dizi çifti oldu. İkilinin romantik sahnelerinin fanlarına müjdeli bir haber var. Diziyide ikilinin sahnelerini daha fazla izlemeye hazır olun. Çünkü diziye bomba bir karakter dahil oluyor. İşler çok karışacak.

Masumlar Apartmanı dizisine Esat'ın annesi rolü ile Tülay Bursa dahil oluyor. Uğur Uzunel'in canlandırdığı Esat karakterinin annesi Merve Dizdar'ın canlandırdığı ve oldukça sevilen karakter Gülben'e bakalım neler yaşatacak?

TÜLAY BURSA KİMDİR?

1958 yılında doğan Tülay Bursa, pek çok tiyatro, sinema ve dizilerde yer almıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı da olan Tülay Bursa, 1977 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nünden mezun olmuştur. 

Daha sonra Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü kadrosuna giren Bursa, TRT Çocuk Saati'nin bazı bölümlerini ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu ile beraber sundu.

Pek çok tiyatro, müzikal, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Tülay Bursa aynı zamanda Akasya Durağı'nın Sinan'ı ünlü oyuncu Levent Ülgen'in eski eşidir. 

Tülay Bursa, Sivil Toplum Kuruluşları'nın çalışmalarında aktif olarak görev almaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@