Cennetin Çocukları ilk adı ve son adı da Yürek Çıkmazı olan Trt1 dizisi ile alakalı güncel gelişmeler mevcut. Peki Yürek Çıkmazı dizisi ile alakalı neler biliyoruz . Afişi billaboardlarda yayınlanmaya başlaması ile heyecanlandıran gelişmeler mevcut

Şiddet mağduru bir kadın... Takıntılı bir adam... İkisini buluşturan bir hikaye.. Yürek Çıkmazı uzunca bir süredir? Yürek Çıkmazı konusu nedir? Yürek Çıkmazı oyuncuları kimler? sorularının akabinde Yürek Çıkmazı tanıtım fragmanının yayınlanması ile birlikte de Yürek Çıkmazı ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. 

Geçtriğimiz sezonlar final yapan ve en çok izlenen dizi olarak neredeyse tarihe geçmeye niyetlenen MAsumlar Apartmanı dizisinin yerini alacağı söylenen dizi Yürek Çıkmazı gerek oyuncuları gerekse de konusu ile çok konuşuluyor.

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

Cennetin Çocukları olarak ilk zamanlarda çok beğenileceği tahmin edilen Cennet ve 3 çocuğunun birbirinden yıkıcı hikayesinin anlatıldığı dramın en dibini yaşayacağımızı bildiğimiz Yürek Çıkmazı dizisi hangi günler yayınlanacak? sorusu  yanıtını buldu. 

Yürek Çıkmazı dizisi hangi kanalda başlayacak?

Birbirinden iddialaı oyuncuların bir arada buluştuğu ve dram türünde çekimleri devam eden eski ismi ile Cennetin Çocukları yeni adıyla Yürek Çıkmazı TRT1 ekranlarında yayınlanacak. 

Yürek Çıkmazı hangi günler yayınlanacak?

Yürek Çıkmazı dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı nihayetinde belirlendi. Salı günleri yayınlanacak TRT1 dizisi 1 Kasım'da başlayacak. 

Yürek Çıkmaz pyuncuları kimler?

TRT1 ekranlarının çok izleneceğe benzeyen dizisi Yürek Çıkmazı oyuncuları da merak edilen isimler arasında yerini alırken,  Yürek Çıkmazı Oyuncuları da araştırılıyor. Dizi de Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta, Bihter Dinçel, Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Erhan Alpay, Aydan Şener, Ertuğrul Postoğlu, Eylül Ersöz, Timur Ölkebaş, Rozet Hubeş, Alp Akar, Özlem Ulukan ve Güler Ökten oynayacak.