Masumlar Apartmanı Han İnci'nin babasını öldürdü mü? İnci'nin babasına ne oldu

Yeni sezona damga vuran dizilerden biri olan Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Başrollerini Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı'nda birkaç bölümdür

Dizi Haberleri 27.10.2020 - 22:15 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Yeni sezona damga vuran dizilerden biri olan Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Başrollerini Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı'nda birkaç bölümdür İnci'nin babasına ne olduğu çok merak ediliyor. Özellikle Han'ın ona olan tavrı hatta boğmaya çalışması hafızalara kazınınca Masumlar Apartmanı Han İnci'nin babasını öldürdü mü? araştırılmaya başlandı. İşte detaylar...

27 Ekim akşamı yani bu akşam 7. bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı dizisinde en merak edilen konu Masumlar Apartmanı İnci'nin babasına ne oldu? Han, İnci'nin babasına zarar verdi mi? İnci'nin babası öldü mü oldu. Çünkü geçtiğimiz hafta sırra kadem basan baba, İnci'yi de kardeşini de endişelendirdi. Buna rağmen Han'ın oralı olmaması herkesi şüphelendirdi. Peki İnci'nin babasını Han mı öldürdü?

Çünkü geçtiğimiz bölümlerde Mehmet'in onlara zararı dokunan alkolik babasının evine gitmesine dayanmayan İnci buna tepki göstermiş ve kardeşini almaya gitmişti. Bu arada babasının İnci'ye yaklaşmaya çalışması onu rahatsız etmişti. Buna dayanamayan Han ise İnci'nin babasının boğazına sarılmış, adam tam boğulmak üzereyken bırakmıştı. Bu durum acaba Han'ın içinde bastırılmış şiddet meyili mi var sorusunu akıllara getirmişti. Bunun ardından İnci'nin babasının ortadan kaybolması Masumlar Apartmanı Han İnci'nin babasını öldürdü mü? konusunda merak uyandırdı.

Masumlar Apartmanı Han, İnci'nin babasını öldürdü mü?

Bu durum Masumlar Apartmanı 7. bölümde ortaya çıktı. Çünkü bir süredir ortada olmayan İnci'nin babasının uzak bir yerlere gittiği öğrenildi. Han'ın gidip tartakladığı ve uzak bir yere gitmesi konusunda uyardığı İnci'nin babası, oğlunun kendini aradığını duyunca geri geldi.

Bu duruma Han kızsa da masumiyeti ortaya çıktı. Özetle Masumlar Apartmanı Han, İnci'nin babasını öldürmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@