Masumlar Apartmanı Han'ı Birkan Sokullu'nun sevgilisi görenler güzelliğine hayran kaldı! Hatta ABD'nin...

TRT 1 ekranlarında şu an rekorlar kıran Masumlar Apartmanı Han karakteriyle ekranlarda büyüleyen Birkan Sokullu'nun sevgilisini görenler şaşırıyor. Güzelliğiyle büyüleyen Eda Gürkaynak kısa sürede rekorlar kırmaya başladı.

Gündem 29.12.2020 - 20:28 04.05.2021 - 04:24 İlan35
TRT 1 ekranlarında şu an rekorlar kıran Masumlar Apartmanı Han karakteriyle ekranlarda büyüleyen Birkan Sokullu'nun sevgilisini görenler şaşırıyor. Güzelliğiyle büyüleyen Eda Gürkaynak kısa sürede rekorlar kırmaya başladı. İşte birkan Sokullu'nun yeni sevgilisi!

Masumlar Apartmanı'ı Han'ı Birkan Sokullu sevgilisi kim?Adı bir çok kişiyle anılan Birkan Sokullu, şu anda Türkiye'nin en popüler isimleri arasında yer alıyor. Birkan Sokullu yeni sevgilisi de Eda Gürkaynak. Peki Eda Gürkaynak kimdir, nerelidir kaç yaşındadır?

Aslı Enver ve Berrak Tüzünataç'la sevgili oldukdan sonra Birkan Sokullu aşkı ünlü olmayan bir kişiyle buldu. Ancak Masumlar Apartmanı ünüyle Eda Gürkaynak bile popüler olacak.Eda Gürkaynak kimdir?

1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Eda Gürkaynak sosyatik güzeller arasında gösteriliyor. Koç lisesinden IB diplomasıyla mezun olan ve ABD'de New York Üniversitesinde lisans eğitimini tamamlayarak, Amerika'nın en popüler türk mezunları listesinde adını yazdırmıştır.

Eda Gürkaynak basketbolcu!Birkan Sokullu'nun sevgilisi Eda Gürkaynak ayrıca basketbol da oynamaktadır. Eda Gürkaynak, Türkiye ve ABD sıklıkla basketbol oynamıştır ancak karıyerine başka bir şekilde devam etme kararı almıştır.

Eda Gürkaynak babası'da ünlü!Eda Gürkaynak'ın babası İstanbul Entertaintment Group İEG Ceo'su Kemal Gürkaynak ile Sinem gürkaynak çiftinin kızları olduğu öğrenildi.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@