TRT1'e damga vuran Masumlar Apartmanı, salı akşamları izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Dr.

TRT1'e damga vuran Masumlar Apartmanı, salı akşamları izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi 23 Şubat Salı akşamı 23. bölümüyle ekranlara geliyor. Esra'nın Han'ı çöp toplarken görmesinin ardından Han için tehlike çanları çalarken; Esra'nın yolladığı kanıtlarla İnci de bu işin peşine düşer. Peki Masumlar Apartmanı Han'ın sırrı ortaya mı çıkıyor? İnci gerçekleri öğrenecek mi? Masumlar Apartmanı 23. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Masumlar Apartmanı dizisinde geçtiğimiz hafta; İnci, Han'ın eski sevgilisi Ceylan'ın künyesini buldu. Bu durum ikilinin arasını açarken, Han'ın evdeki delillerden kurtulmaya çalışırken Esra'ya yakalanması kafaları karıştırdı. Bunun ardından Masumlar Apartmanı Han'ın sırrı ortaya mı çıkıyor? aranmaya başladı. Ancak öncelikle sizlere Han'ın hastalığı ne? ondan bahsedelim...


Masumlar Apartmanı Han'ın hastalığı ne?


Üç kız kardeşi ve hasta babasıyla yaşayan Han, kendi hayallerinden tamamen vazgeçmiş biridir. Yaşamı takıntılarla dolu ablaları ve işi arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaya çalışan Han’ın İnci ile tanışması onun için bir dönüm noktası olur. Han'ın kağıt-çöp toplamaya çıktığı sahneler yer aldı. Han'ın hastalığı dispozofobidir. Bunu herkesten saklayan Han, İnci ile evlenmesi ardından birlikte yaşamaya başlamalarıyla iyice köşeye sıkıştı.


Masumlar Apartmanı Han'ın sırrı açığa mı çıkıyor?


Masumlar Apartmanı yeni bölümde de; Han'ın çöplerin başında gören Esra bunun peşini bırakmayacak. Hatta Han'ın mankenini yaktığı anları videoya kaydederek İnci'ye yollayacak. Gördükleri karşısında iyice kafası karışan İnci ise Han'ı daha önce gördüğü arabayı otoparkta bulacak. Tüm bunları Masumlar Apartmanı 23. bölüm fragmanında gören izleyiciler ise Han'ın sırrı ortaya mı çıkıyor? İnci, Han ile ilgili gerçekleri öğreniyor mu? araştırmaya başladı.

Bu konuyla ilgili henüz bir şey söylemek için oldukça erken. Ancak genel anlamıyla düşündüğümüzde senaryonun gidişatına göre Han'ın hastalığı bu kadar erken ortaya çıkmayacaktır. Gördükleri karşısında şaşkına dönen İnci tüm bunları Han'a soracak. Ancak bu detaylarla ilgili bir hikaye uyduracak olan Han, şimdilik durumu idare edecektir. Tabii İnci, eşine inansa da Han'ın o halde gören Esra tüm bunların peşini bırakır mı izleyip göreceğiz...


Masumlar Apartmanı 23.Bölüm Özeti


Han, Esra’ya yaptığı açıklamalarla durumu bir kez daha kurtardığını düşünürken, Esra’nın çok daha fazlasını gördüğünden habersizdir. Esra öğrendiklerinin şokuyla ne yapacağını bilmez haldedir. Sonunda İnci’ye anlatır. İnci için durum bu kez sadece bir şüpheden ibaret olmaktan çıkmıştır. Araştırmaya girişir.

Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Artık Naci için gerçeklerle yüzleşme vaktidir.

Hikmet’in hastalığı yüzünden yaşadığı kafa karışıklığı, Gülben ve Esat’ı çok zor bir durumda bırakır. Neriman ise okulda Gamze’nin meydan okumasını kabul eder ve yepyeni bir heyecan keşfeder. Bu keşif, onu hiç tanımadığı tehlikeli sulara yönlendirir. Esra’nın apartmandan gelen kokuyu takip etmesi ise ortalığı iyice karıştıracak olaylar silsilesini başlatır.