TRT'nin geçtiğimiz sezon en çok konuşulan ve reytinglerde rekor kıran dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı yeni sezon fragmanı tartışmalarla geldi!

Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamalarından biri olan Masumlar Apartmanı yeni sezon görücüye çıktı! Ancak hayranlar bu yeni sezonda hiç umutlu değil.

TRT'nin geçtiğimiz sezon reytinglerde zirve dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezon hayal kırıklığı mı olacak? Masumlar Apartmanı son sezonu yorumları yapıldı.

Ezgi Mola'nın Safiye karakteri ile kendisine hayran bıraktığı Merve Dizdar'ın Gülben karakteri ile yıldızının parladığı Masumlar Apartmanı yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Geçtiğimiz sezon İnci karkaterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmış ve tartışmalara neden olmuştu. İnci'nin yerine gelen Melisa Şenolsun yeni tanıtımlarda boy gösterdi. 

Masumlar Apartmanı dizisi geçtiğimiz sezon adından söz ettirmişti. Ancak dizi bu sezon için ise yeni tanıtımda istenilen yorumları alamadı. Masumlar Apartmanı yeni  tanıtımında İnci'den sonra depresyona giren Han hemen yeni biri olacak olan Melisa Şenolsun ile tanışır.

Masumlar Apartmanı yeni tanıtım yorumlarında dizinin hayranları "Giden oyuncunun yerine yeni biri gelince kesinlikle aynı tadı vermiyor.", "Aman nasıl yaratıcılık hemen yeni biri ile tanışır falan", "Kesinlikle bu sezon final yapacak benim için dizi bitmiştir" yorumlarını yaptı.

"İNCİ'YE DE DEMEDİKLERİNİ BIRAKMAMIŞLARDI"

masumlar-44-R77D

Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı! Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı!

Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı dizisinde geri planda kalmış hatta İnci sahneleri sıkcı bulunduğu yorumlar yapılmıştı. Ancak şimdi ise İnci'siz tanıtım fragmanı dizinin artık aynı tadı vermeyeceği yorumlarına neden oldu. Farah Zeynep Abdullah aslında diziden ayrılarak aslında kendisine gelen eleştirilerin yanlışlığını gözler önüne sermiş oldu.  

Bu nedenle bazı kullanıcılar bu durumu hatırlattı ve "Dizi aynı tadı vermeyecekse nedeni Melisa Şenolsun olmayacak. İnci karakterine de aynı yorumları yapıyordunuz şimdi değerli mi oldu?" diyerek tepki gösterdi.

Seyirciler Farah Zeyep'e yapılan eleştirileri bu sefer de Melisa Şenolsun'a yaptığı görüldü. Bakalım yeni sezon ilk sezonun başarısını yakalayabilecek mi?