TRT ekranların en çok sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisinden kötü haber geldi! Her hafta salı akşamları en çok izlenen dizisi olan Masumlar Apartmanı dizisinden bu hafta kötü haber var! Masumlar Apartmanı neden yok? Masumlar Apartmanı neden yayınlan

TRT ekranların en çok sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisinden kötü haber geldi! Her hafta salı akşamları en çok izlenen dizisi olan Masumlar Apartmanı dizisinden bu hafta kötü haber var! Masumlar Apartmanı neden yok? Masumlar Apartmanı neden yayınlanmıyor merak ediliyor. Özellikle halen çıkmayan Masumlar Apartmanı dizisinden kara haber geldi!

Masumlar Apartmanı hayranlarına kötü haber!

Ekranların en çok seyredilen dizisi Masumlar Apartmanı'ndan kötü haber geldi. TRT, bu hafta Masumlar Apartmanı dizisini yayınlamama kararı aldı. Peki Masumlar Apartmanı neden yayınlanmıyor. Masumlar Apartmanı neden yok?

Masumlar Apartmanı yılbaşı arası!

Yılbaşı arası veren diziler arasında Masumlar Apartmanı'da katıldı. Payitaht'ı cuma günü yayınlayarak sürpriz yapan TRT, Yılbaşı arası vermeyeceği düşünülüyordu. Ancak son dakika gelişmesiyle en büyük rakibi EDHO'nun ara vermesiyle Masumlar Apartmanı 5 Ocak salı akşamı yayınlanması beklenen bölüm yayınlanmıyor. Masumlar Apartmanı sürprizlerle dolu hikayesi haftaya devam edecek.

Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman?

Ani bir kararla bu hafta yayınlanmama kararı alan Masumlar Apartmanı yeni bölüm tarihi belli oldu! Masumlar Apartmanı sadece 1 bölüm ara vererek ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek. Masumlar Apartmanı yeni bölümü 12 Ocak Salı akşamı TRT 1'de!

Baraj'a gün doğdu!

Salı akşamı TRT 1'den gelen bu hamle sonrası hem Baraj dizisi hem Güldür Güldür ekibi derin bir nefes aldı. Masumlar Apartmanı yayınlanmadığı gün Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de yayınlanmayacak. Böylelikle Masumlar Apartmanı ve EDHO yokluğunda Baraj dizisine gün doğdu. Reytingleri yükselerek devam eden Baraj, büyük bir reytingi kapmış olacak.

Masumlar Apartmanı değişiyor!

Yeni bölümlerde Masumlar Apartmanı kitaptan dışarı da çıkacak. Kitabı okuyanlar ve dizi arasında artık senaryo değişiklikleri de gelecek.

TRT 1 tüm dizileri arasında en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı yayınlanmama kararı büyük tepkilere yol açsa da karar sabit olarak kesin uygulanacak. Elde bölüm var ancak Masumlar Apartmanı yeni bölümü ekranlara gelmeyecek.