Ekranların en zor günleri arasında olan salı günü reyting sonuçları geldi! Televizyonda kıyasıya rekabetin olduğu gün salı günü mekanın sahibi Masumlar Apartmanı, reytinglerde uçuşa geçen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine kaybetti! Ancak salı reyting

Ekranların en zor günleri arasında olan salı günü reyting sonuçları geldi! Televizyonda kıyasıya rekabetin olduğu gün salı günü mekanın sahibi Masumlar Apartmanı, reytinglerde uçuşa geçen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine kaybetti! Ancak salı reytinglerde sürpriz o olmadı! En riskli diziler arasında yer alan FOX TV dizilerinden Baraj düşüşe geçerken Hekimoğlu reyting şöleni yaşattı!

Masumlar Apartmanı ilk defa düştü!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen Masumlar Apartmanı ilk defa kaybetti! Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar gibi yıldız isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı düşüse geçti! Masumlar Apartmanı dizisine darbeyi EDHO vurdu! Muhteşem senaryosuyla EDHO reytingleri uçurdu!

Total: 11.09
AB: 14.12
ABC:  14.32

Eşkiya Dünyaya hükümdar Olmaz zirveyi ele geçirdi!

ATV ekranlarında yayınlanan Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Sanem Çelik gibi yıldız isimlerin yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi zirveyi ele geçirdi! EDHO yıllar sonra total de zirveyi almayı başardı. Hem senaryo hem oyuncu performansıyla EDHO, Masumlar Apartmanı geçmeyi başardı!

Total: 11.22
AB: 9.64
ABC:  10.29

Hekimoğlu hayranlarının yüzü gülüyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi yükselişe geçti! Ekranların en sevilen işleri arasında yer alan Hekimoğlu dizisinde yüzler gülüyor! Hekimoğlu dizisi özellikle Baraj dizisiyle kapıştığı Baraj dizisini zor duruma sokabilir! AB ve ABC müthiş izlenen Hekimoğlu Total'de ilk defa yükseldi!

Total: 3.91
AB: 5.41
ABC:  4.92

Baraj düşüşe geçti ancak..

FOX TV dizileri her zaman en riskli diziler! Özellikle FOX TV'de düşük reyting alacak 4 dizi kapının ardına hemen kovulabilir! Baraj dizisi bu hafta hem EDHO hem Hekimoğlu reyting kaptırdı! Total'de güzel oranlar alan yapım AB'de bekleneni veremiyor. Ancak Baraj düşüşte olsa da oranları oldukça iyi. Final imkansız olsa da FOX TV karşımızda olduğu için herşey olabilir!

Total: 6.70
AB: 4.02
ABC: 5.37

Emanet geri döndü!

Günlük diziler haricinde en çok merak edilen dizi olan Emanet geri döndü! Emanet 3 reyting üzerinde alarak kırılması zor bir reyting aldı!

16 Şubat 2021 Salı Reyting Sonuçları!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.22

Masumlar Apartmanı 11.09

Esra Erol

Müge Anlı

Baraj

Survivor

Hekimoğlu

Didem Arslan

Güldür Güldür Show

Emanet

Zuhal Topal

Gerçeğin Peşinde

Masum

Acemi Anneler

Temizlik Benim İşim

Gelinim Mutfakta