Masumlar Apartmanı İnci'nin Yerine Ece Geliyor! Farah Zeynep'in Yeri Çabuk Doldu!

TRT'nin Masumlar Apartmanı dizisinde yaşanan Farah Zeynep Abdullah ayrılığı yerine kim gelecek merak konusuydu. Ve imzalar atıldı.

Dizi Haberleri 12.06.2021 - 13:16 12.06.2021 - 13:17 Ece Sahan

Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun başrolünde yer aldığ Masumlar Apartmanı dizisi sezon finalini oldukça hüzünlü bir şekilde yaptı. 

Reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinde yaşanan ayrılık gündeme bomba gibi düşmüştü. Masumlar Apartmanı dizisinin İnci'si Farah Zeynep Abdullah diziden ölerek ayrılmış ve bu ayrılık çok konuşulmuştu.

Diziden ayrılmak isteyen Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılık nedeni için çok fazla geri planda kaldığı bu nedenle diziden ayrılmak istediği yazılmıştı. Farah Zeynep Abdullah'ın çok daha önce diziden ayrılmak istediği de çıkan haberler arasındaydı. Dizide sıklıkla eleştirilen Farah Zeynep Abdullah artık dayanamayarak diziden ayrıldı ve İnci karkaterine veda etti. Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın canlandırdığı Safiye ve Gülben karkaterlerinin gölgesinde kalan İnci karakterini sonlandırmak isteyen Farah Zeynep yeni sezonda dizide olmayacak.

Dizide aynı zamanda İnci'nin ölüm sahnesinin de sosyal medyaya sızdırılması büyük tartışmalara neden olmuştu. 

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde İnci, hamile olduğunu öğrenir ancak Han'ın psikolojik sorunları nedeniyle emin olamaz ve Han ile tartışarak arabayla çıkar. O sırada düşündükten sonra Han'ın iyi bir baba olacağına karar verir tam geri dönecekken bir kamyon arabaya çarpar. 

Farah Zeynep Abdullah'ın her dizi ve filmde ölerek hemde hamile iken ölerek veda etmesi de sosyal medyada capslere meze olmuştu.

İNCİ YERİNE ECE GELİYOR!

Masumlar Aparmanı dizisine İnci'nin ölümü ile dağılan Han'ın gelecek sezonda kiminle göreceğiz merakı son buldu.

Daha önce de dizi ile adı anılan Ece Çeşmioğlu ile anlaşmaya varıldı. İlk başta Farah'a benzeriliği ile Han'ın takıtnı yapacağı bir karakter olacak olduğu söylentileri yayılmıştı.

Ancak gelen bilgilere göre Ece Çeşmioğlu'nun canlandıracağı karakterin adı da Ece olacak fakat söylenidliği üzere Farah'a benzerliği ile alakası olamayacak. Oldukça sürpriz bir karkater olacak Ece karakteri Han, Safiye ve Gülben'in hayatına adeta patlamaya hazır bir bomba gibi düşecek. 

Yani kulislerde konuşulanlara göre Ece karakteri karanlık bir karkater olarak seyirci karşısına çıkacak. Bu yeni karakter ile diziye yeni bir heyecan gelmesi planlanırken aynı zamanda İnci karkaterinin devamı niteliğinin sağlanarak seyirciyi sıkmak istenmediği öğrenildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@