Masumlar Apartmanı İnci'nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda mı?

Masumlar apartmanı İnci öldü. TRT 1 ekranlarının fenomen dizisinin son bölümünde Farah Zeynep Abdullah ayrıldı. Peki yerine kim gelecek?

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 10:53 09.06.2021 - 10:57 Volkan Arık

TRT 1'de salı akşamları Fenomen haline gelen dedim Masumlar Apartmanı sezon finali bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı inci sezon finali bölümünde ölerek diziye veda etti. Farah Zeynep Abdullah'ın dramatik sahneler nedeniyle diziden ayrıldığı daha önce açıklanmıştı. Peki masumlar Apartmanı İnci'nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı dizisinde oynayacak mı?

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı sezon finali ile dün akşam ekranlara ara verdi. Yeni sezonda TRT1 ekranlarında yeniden izleyiciyle buluşacak olan dizide İnci karakteri ölerek diziye veda etti. Peki Masumlar Apartmanı İnci'nin yerine kim gelecek? Masumlar Apartmanı yeni sezonda Fahriye Evcen kadroda olacak mı?

MASUMLAR APARTMANI İNCİ'NİN YERİNE KİM GELECEK?

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah daha önce yaptığı açıklamada dizideki dramatic sahnelerin kendisine ağır geldiğini ve çok yorulduğunu söyleyerek diziden ayrılacağını açıklamıştı. Masumlar Apartmanı İnci öldü mü, ölüyor mu derken sezon finali bölümünde Farah Zeynep Abdullah diziye veda etti. Şimdiden yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenen dizide İnci'nin yerine kim gelecek de merak ediliyor. Sevilen diziyi yakından takip eden izleyiciler Farah Zeynep Abdullah yerine yeni başrol oyuncusunun kim olacağını araştırıyor.

masumlar-apartmani-incinin-yerine-kim-geliyor

FAHRİYE EVCEN MASUMLAR APARTMANI KADROSUNDA MI?

Sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yayınlanan haberlere göre uzun süreden beri ekranlardan uzak olan güzel oyuncu Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosuna dahil olacak. Ancak güzel oyuncunun dizi ile yaptığı bir görüşme olmadığı da iddia ediliyor. Şu an için Fahriye Evcen'in Masumlar Apartmanı dizisine dahil olduğu konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor. Fahriye Evcen daha önce yaptığı açıklamalarda yeni sezon ile ilgili birtakım görüşmeleri olduğunu ve ekranlara geri döneceğini söylemişti. Ancak güzel oyuncu hangi diziyle ekrana döneceğini henüz açıklamadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@