Masumlar Apartmanı Kitap özeti! İnci nasıl ölüyor? Yaşıyor mu?

Masumlar Apartmanı kitap özeti! TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı bildiğiniz üzere kitaptan alıntı. Peki Masumlar Apartmanı kitabında İnci nasıl ölüyor? Masumlar Apartmanı kitap özeti

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 21:20 08.06.2021 - 21:21 Berkay Keskin

Masumlar Apartmanı kitap özeti! TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı bildiğiniz üzere kitaptan alıntı. Peki Masumlar Apartmanı kitabında İnci nasıl ölüyor? Masumlar Apartmanı kitap özeti sizlerle!

Masumlar Apartmanı kitabı adı ne?

Kırmızı Oda olduğu gibi Masumlar Apartmanı dizisi de DR Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun içi romanından esinlenerek hazırlandı. Delikanlı Sadi, Binbir Gece masalları gibi Masumlar Apartmanı da Madalyonun içi kitabında yer alıyor.

Çöp Apartmanı kitabı Han yok!

Çöp Apartmanı olarak yayınlanan kitapta dizi Masumlar Apartmanı oldu. Masumlar Apartmanı dizisinde Han diye biri yok, Safiye, Gülben ve kardeşleri Neriman kitapta yer alıyor. Ancak Han kitapta yer almıyor. 

Masumlar Apartmanı kitabı SAfiye sonu!

Masumlar Apartmanı dizisinde SAfiye psikoluğa giderek yavaş yavaş iyileşiyor ve takıntısı kalmıyor. Ancak kitapta asıl sürpriz Gülben'den geliyor!

Masumlar Apartmanı kitabı Gülben'in sonu!

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben'de Psikolog sayesinde iyileşiyor. Öyle ykaışıklı biriyle evlenen Gülben güzel bir hayatken Safiye sonu güzel olmaz ve Safiye Gülben'in çocuğuna bakar.

Masumlar Apartmanı kitabı İNci sonu!

Masumlar Apartmanı dizisi kitabında İnci karakteri de yer almıyor. Radyoda program yapan İNci, dedesi Memduh ve kardeşi Efe Han için eklenen karakterler arasında.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci, Han, Memduh ve Ege kitaptan bağımsız diziden istediği gibi ayrılabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@