Masumlar Apartmanı kriz çıktı! Başrol diziye veda ediyor! İnci kim dışladı?

Masumlar Apartmanı dizisinden üzen ayrılık! TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinden üzen ayrılık gerçekleşiyor. Tüm senaryoyu değiştirecek ayrılık haberi hayranlarını

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 13:00 17.05.2021 - 13:01 Berkay Keskin

Masumlar Apartmanı dizisinden üzen ayrılık! TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinden üzen ayrılık gerçekleşiyor. Tüm senaryoyu değiştirecek ayrılık haberi hayranlarını  çok üzdü. Masumlar Apartmanı dizisi başrolü veda ediyor!

Masumlar Apartmanı dizisinden kahreden ayrılık haberi!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde başrol veda ediyor. Dizinin başrolleri ünlü ismi dışladığı iddia edilmişti. Ancak senaryo gereği Masumlar Apartmanı dizisinde yıldız isim ölerek veda edecek.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar dostluğu!

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve gülben karakterlerini canlandıran Ezgi Mola ve Merve Dizdar ekranların ayrılmayan ikilisi olmuştu. Hatta Masumlar Apartmanı dizisinde o kadar sevildiler ki Erşan Kuneri dizisinde de Merve Dizdar ve Ezgi Mola başrolü kaptı. Ezgi Mola ve Merve Dizdar popüler olması dizinin ana başrolünü kızdırdığı ve krizlerin başladığı iddia edilmişti. Ancak Masumlar Apartmanı dizisinde krizin bu olmadığı senaryo gereği yıldız ismin diziye veda edeceği öğrenildi.

Masumlar Apartmanı İnci'nin senaryosu bitiyor!

2. sezon onayını şimdiden alan Masumlar Apartmanı dizisinde üzen bir haber geldi. hem kitap hem senaryo da İnci karakteri işlevi bitiyor. Masumlar Apartmanı İnci'si kitapta olduğu gibi ailesini alıp Eskişehir'e taşınacağı öğrenildi. Han ve İnci aşkı kötü sonla bitecek ve Masumlar Apartmanı İnci diziye veda edeceği iddia edildi.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı ayrılıyor mu?

Masumlar Apartmanı dizisinde Farah Zeynep Abdullah hem Ezgi Mola hem Merve Dizdar ile arası çok iyi. Senaryo ekibi sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah ayrıldı gösterecek. Ancak şu an için yeni yollar yeni senaryolar arandığı bilgisi geliyor. Yeni bir başrol kadın oyuncusu Birkan Sokullu canlandırdığı Han karakteri için şart olacak ancak Farah diziden çıkmaması için ekibin seferber olduğu da gelen bilgiler arasında. Ancak şu an için Farah Zeynep Abdullah ile Masumlar Apartmanı 2. sezon anlaşması yapılmadığı öğrenildi.

Masumlar Apartmanı dizisine taze kan!

Yayınlandığı her salı akşamı reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Masumlar Apartmanı dizisinde Okşan karakteri ses getirecek gibi duruyor. Okşan karkaterini İpek Ayaz Kortunç canlandıracak.

Masumlar Apartmanı sezon final tarihi belli oldu!

TRT 1 ekranların ilgiyle izlenen dizisi Masumlar Apartmanı sezon final tarihi açıklandı. Masumlar Apartmanı 37. bölümüyle ekran macerasını tamamlayacak. Masumlar Apartmanı Eylül ayında yeniden ekranlara dönecek. Masumlar Apartmanı 2. sezon sürpriz isimlerin dahil edileceği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@