Masumlar Apartmanı Kriz! Dizisinde Bir Veda Daha!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Farah Zeynep Abdullah sonrası başrol vedaları devam ediyor!

Dizi Haberleri 01.06.2021 - 16:23 01.06.2021 - 16:24 Ece Sahan

Bu sezonun en çok konuşulan işi olan ve Salı akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı'nda ayrılıklar durulmuyor!

Gülseren Budayıcıoğlu eserleri uyarlamasında biri olan Masumlar Apartmanı ilk bölümünden itibaren reyting rekorları kırmış ve dizi çok konuşulmuştu. Ancak dizinin üzerinde son haftalarda kara bulutlar dolaşıyor!

ÖNCE FARAH ZEYNEP ABDULLAH AYRILDI!

Masumlar Apartmanı dizisinde dizide İnci karakterini canlandıran oyuncu Farah Zeynep Abdullah ayrılmak istediğini yapımcıya iletmişti. Genç oyuncu dizide geri planda kaldığı için rahatsız olduğu ve Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın canlandırdığı Safiye ve Gülben karakterileri nedeniyle gölgede kaldığı eleştirilerine maruz kalmıştı. 

Hatta bu sebeple yoğun eleştiriler alan Farah Zeynep Abdullah için ilk bölümlerde Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel "Safiye için izliyorum. İnci sahnelerinde kanalı değiştiriyorum." demiş bu olayın magazinde yer alması üzerine Abdullah, Hande Erçel'i takipten çıkarmıştı.

Ve başrollerde yer alırken beklemediği şekilde eleştiri alan Farah Zeynep Abdullah diziye devam etmek istemedi. Daha öncede diziden ayrılmak istediği konuşulan oyuncu yeni sezonda yer almak istemediğini yapımcıya iletti.

GELEN BÜYÜK PROJEYİ REDDETMEK İSTEMEDİ!

Yaşanan bu ayrılık sonrası bir başka bomba ayrılık haberi daha geldi! Dizinin yıldız isimlerinden Birkan Sokullu'da diziden ayrılıyor! 

Dizide canlandırdığı Han karakteri ile adından söz ettiren Birkan Sokullu'nun da büyük bir projeden teklif aldığı ve bu nedenle kafasının karıştığı kulislerde konuşuluyor.Birkan Sokullu'da Farah Zeynep Abdullah gibi diziden ayrılmak istediğini yapımcıya iletti!

DÜŞEN REYTİNGLER İKİNCİ SEZONDA FİNAL DİYOR!

Gelen bilgilere göre dizi ilk zamanlardaki reytinglere ulaşamıyor ve reyting karybı yaşadı. Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezonun aynı etkiyi yaratmayacağı ve final yapacağı ön görülüyor. Birkan Sokullu'da kendisine gelen teklifi reddederek kaçırmak istemediğini yakın çevresine anlattığı konuşuluyor.  

Salı akşamları rekor kıran dizi daha sonraları zirveyi yeniden ATV'nin rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a kaptırdı. Dizideki seyirci kaybı da göze çarpıyor. 

Düşen reytingler sonrası da 2. sezonda ilk sezon gibi ilerlemeyeceği düşünülen Masumlar Apartmanı dizisinde yaprak dökümü sürecek mi merak ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@