Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı?

Masumlar Apartmanı sezon finalinde ayrılıklar peş peşe geldi. Masumlar Apartmanı Naci diziden yine ayrıldı. Tansel Öngel canlandırdığı Naci karakteri diziye veda etti! 2. kez ayrılan Masumlar Apartman

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 23:28 08.06.2021 - 23:28 Berkay Keskin

Masumlar Apartmanı sezon finalinde ayrılıklar peş peşe geldi. Masumlar Apartmanı Naci diziden yine ayrıldı. Tansel Öngel canlandırdığı Naci karakteri diziye veda etti! 2. kez ayrılan Masumlar Apartmanı Naci'i Tansel Öngel 2. sezonda olacak mı merak ediliyor!

Masumlar Apartmanı İnci sonrası Naci'de ayrıldı!

Sezon finaliyle ekranlara kitleyen Masumlar Apartmanı dizisinden Naci de ayrıldı. DAha önce bir kez daha giden Naci, ameliyat olmak için yurt dışına gitti. Safiye'nin uğurladığı Naci üzgün bir şekilde Masumlar Apartmanı dizisine veda etti! Ancak bu ayrılığın dönüşü olmayacak gibi görünüyor!

Tansel Öngel 2. kez Masumlar Apartmanı ayrıldı!

Masumlar Apartmanı sezon finalinde Tansel Öngel 2. kez diziden ayrıldı. Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı sezon finalinde diziden çıktı. Gelen bilgilere göre bir çok projenin gözdesi olan Tansel Öngel yeni sezonda başka bir projede yer alacak.

Masumlar Apartmanı Naci 2. sezonda olacak mı?

Masumlar Apartmanı Naci, kızı ve eski eşiyle birlikte diziden çıktı. Yapımcıdan öğrendiğimiz bilgilere göre Masumlar Apartmanı Naci karakteri sona gelindi. Naci bir daha dönmemek üzere diziden çıktı.

Masumlar Apartmanı 2. sezonda Naci karakterinin olmayacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@