Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde üzen bir ayrılık yaşanacak. Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan oyuncular, izleyenler tarafından oldukça seviliyor.

İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu! İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu!
Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde üzen bir ayrılık yaşanacak. Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan oyuncular, izleyenler tarafından oldukça seviliyor. Her hafta Salı günü akşam 20.00'de yayınlanan yeni bölümü ile izleyenleriyle buluşuyorlar. Masumlar Apartmanı dizisinin karakterleri ve oyuncuları izleyenler tarafından çok seviliyor. TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'ndan bir oyuncu gidiyor. Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan Naci karakteri diziden ayrılacak. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Naci karakteri diziden ayrılacak. Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel, diziden ayrılacak. Tansel Öngel, TRT 1'de Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakteri için kısa süreli bir anlaşma yaptı. Gelen bilgilere göre Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakteri için 13 bölümlük anlaşma yaptı. 13 bölümlük anlaşma yapan Tansel Öngel, şu ana kadar dizide toplamda 10 bölüm yer aldı. Tansel Öngel'in sözleşmesine göre son 3 bölümlük hakkı kaldı. 3 bölüm sonra diziden ayrılması düşünülen Tansel Öngel'in sözleşmesinin yenilenip yenilenmeyeceği henüz belli değil. Masumlar Apartmanı'nın Naci'si kimdir ? Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrılıyor mu ? Masumlar Apartmanı Naci, Tansel Öngel diziden ayrılıyor. Tansel Öngel kimdir ?

Masumlar Apartmanı Naci Diziden Ayrılıyor Mu ?

Safiye'nin çocukluk aşkı rolünde olan Naci'nin yakın zamanda diziden ayrılacağı konuşuluyor. Diziden ayrılması konuşulan Naci'nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı konusu gündeme geldi. Tansel Öngel'in hayat verdiği Naci karakteri, dizide temizlik hastası olan Safiye'nin çocukluk aşkıdır. Safiye'nin çocukluk aşkı olan Naci, diziden ayrılacak. Masumlar Apartmanı'nın sevilen dizisinde yer alan karakterler, izleyenler tarafından çok benimseniyor. Dizide 13 bölümlük anlaşma yapan Tansel Öngel eğer sözleşmeyi imzalamazsa Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılacak.Tansel Öngel Kimdir ?

TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine hayat veren başarılı oyuncu Tansel Öngel'in kim olduğu ve hayatı merak ediliyor. Tansel Öngel'in kim olduğu, yaşı, hayatı merak edildi. Başarılı oyuncu Tansel Öngel, 24 Eylül 1976 yılında Kilis'te doğmuştur. 44 yaşında olan Tansel Öngel, Kilislidir. Tansel Öngel pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Bunun yanında Tansel Öngel, tiyatro ile ilgilidir. Tiyatrocu olan Tansel Öngel, 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde işe başlamıştır. Tansel Öngel birçok dizi ve filmde oyunculuk yapıyor olsa da halen daha  İstanbul Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapıyor. Tansel Öngel bir dönemler kendisi gibi oyuncu olan Özge Özder ile birlikte olmuş ve evlenmiştir. Ancak ünlü çift evliliklerini yürütememişlerdir. Tansel Öngel ve Özge Özder boşanmışlardır. Tansel Öngel şu anda evli değildir. Tansel Öngel'in sevgilisi var mıdır sorularına yanıt ise, evet vardır. Tansel Öngel şu anda Neşe Çakır ile birliktedir. Tansel Öngel'in boyu 176'dır.

Tansel Öngel Yer Aldığı Tiyatro Oyunları

Arzu Tramvayı : Tennessee Williams - Oyun Atölyesi - 2017
Coroilanus : William Shakespeare - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2016
Muhteşem Gatsby : Scott Fitzgerald - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2015
Yanık (oyun) : Wajdi Mouawad - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2011
Doğal Zehir : Eric Chappel - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 2009
Git Gel Dolap : Harold Pinter - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 2007
Benerci Kendini Niçin Öldürdü : Nâzım Hikmet - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2005
Hepsi Oğlumdu : Arthur Miller - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 2004
Küçük Korku Dükkanı : Howard AsHMAN - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 2003
Onikinci Gece : William Shakespeare - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 2003
Karar Kimin : Brıan Clark - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 2002
Bahar Noktası : William Shakespeare - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 2001
Kurban : Güngör Dilmen - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 2000
Zengin Mutfağı : Vasıf Öngören - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 1999
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz : Aziz Nesin - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 1999
Birimiz Hep İçin : Zühtü Erkan - Trabzon Devlet Tiyatrosu - 1999Tansel Öngel Dizileri

Masumlar Apartmanı (2020) : Naci
Kırmızı Oda (2020) - Tarık
Kanıt Ateş Üstünde (2016) : Kaan
Yaz'ın Öyküsü (2015) : Mert
Benim İçin Üzülme (2012) : Niyazi
Muhteşem Yüzyıl (2011) : Alvise Gritti
Geniş Aile (2010) : Cihangir (Konuk oyuncu)
Kılıç Günü (2010) : Kılıç Ali
Bu Kalp Seni Unutur Mu? (2009) : Yalçın
Elveda Derken (2007) : Kerim
Adak (2006) : Zeynel
Güz Yangını (2005) : Kerem
Kaybolan Yıllar (2006) : Konuk oyuncu
Avrupa Yakası (2005) : Demir
Uy Başuma Gelenler (2004) : Volkan