TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 2. sezonu başlıyor! Masumlar Apartmanı yeni sezon ne zaman başlıyor? Açıklandı!

TRT 1'in geçtiğimiz sezon en çok konuşulan yapımı olan Masumlar Apartmanı yeni sezonu başlıyor! Masumlar Apartmanı hayranları dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyordu. Belli oldu.

Behçat Ç Ekranlara Dönüyor! Behçat Ç Ekranlara Dönüyor!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın başrolünde yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi 2. sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin hayranları Masumlar Apartmanı ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını merak ediyordu. O soru yanıt buldu.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonu başlıyor. İkinci sezon ilk bölümü yayın tarihi belli oldu. Masumlar Apartmanı ikinci sezonunda neler olacak?

Safiye, Gülben ve Han neler yaşayacak? Masumlar Apartmanı yeni sezon tarihi açıklandı. Masumlar Apartmanı dizisi 14 Eylül Salı günü ekranlara dönüyor!

Masumlar Apartmanı dizisiyle yıldız parlayan ve adeta hayatının yörüngesi değişen Merve Dizdar'ın yanı sıra başarası zaten bilinen Ezgi Mola kendisine iyice hayran bırakmıştı. Dizinin İnci'si Farah Zeynep Abdullah ise dizide arka planda kalmıştı. Sezon finalinde diziye veda etmek isteyen Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılması ise dizinin bazı fanları tarafından eleştirilere neden olmuştu. Ve Masumlar Apartmanı seyircilerini çok bekletmeden ikinci sezona başlıyor!

Masumlar Apartmanı yeni sezonda neler olacak?

Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonda Melisa Şenolsun ile ekranlara gelecek. TRT'nin reytingler kıran dizisi Masumlar Apartmanı sezon finalinde İnci karakteri trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Farah Zeynep Abdullah'ın yerine diziye Melisa Şenolsun dahil oldu.

Melisa Şenolsun Masumlar Apartmanı dizisinde üniversiteli bir genç kızı canlandıracak.