Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen karakteri Safiye'ye hayat veren ünlü oyuncu Ezgi Mola, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü unutan sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı sosyal medyada madara etti. Ezgi Mola sevgililer gününü unutan Mustafa Aksakallı'ya büyük ders v

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?
Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen karakteri Safiye'ye hayat veren ünlü oyuncu Ezgi Mola, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü unutan sevgilisi Mustafa Aksakallı’yı sosyal medyada madara etti. Ezgi Mola sevgililer gününü unutan Mustafa Aksakallı'ya büyük ders verdi.

Ezgi Mola, Sevgililer Günü’nü unutan evlilik hazırlığında olduğu sevgilisi Mustada Aksakalı'yı sosyal medyada ifşalayarak intikamını aldı! Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteri büyük beğeni toplayan Ezgi Mola yaptığı paylaşımla güldürdü.

Ezgi Mola sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın 14 Şubat'ı unutup gelen bir hediyeyle fark etmesi üzerine girdiği panik dolu anları paylaştı.

Ezgi Mola, Sevgililer Günü’nü unutan Mustafa Aksakallı’nın gelen bir çiçekle durumu fark ettiği anları ve daha sonra gizlice çiçek siparişi vermesini gizlice çekip kaydetti.

Ezgi Mola'ya çalıştığı reklam ajansından Sevgililer Gününde bir çiçek geldi. Mustafa Aksakallı o neymiş diye bakınca çiçeğin üzerinden yazan 14 Şubat notunu görür görmez sessizce oradan uzaklaşır. Ezgi Mola'nın o andaki sinirli surat ifadesi de kameralara yansır.

Daha sonra Mustafa Aksakallı gizli gizli çiçek ısmarlarken Ezgi Mola'ya yakalanır. Ezgi Mola bu eğlenceli anları sosyal medyasından "İşte buna .... korkusu denir" diyerek paylaştı.