TRT 1 ekranlarının sevilen ve izlenme rekorları kıran dizisi, Masumlar Apartmanı'nda şok gelişmeler yaşanıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin bölümleri kadar kamera arkası da oldukça eğlenceli oluyor.

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!
TRT 1 ekranlarının sevilen ve izlenme rekorları kıran dizisi, Masumlar Apartmanı'nda şok gelişmeler yaşanıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin bölümleri kadar kamera arkası da oldukça eğlenceli oluyor. Dizinin oyuncuları sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapıyorlar. Yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini güldürmeyi başarıyorlar. Dizide oynadıkları karakterlere, dizi dışında da hayat vermeye devam ediyorlar. Masumlar Apartmanı'nda temizlik hastası olan Safiye ise izleyenlerin en sevdiği karakterlerden biri olarak yerini alıyor. Masumlar Apartmanı Safiye'ye Ezgi Mola hayat veriyor. Ezgi Mola'nın oynadığı Safiye, dizide herkese kök söktürüyor. Dizi setinde yaşananlar, set dışına da taşmaya başladı. Masumlar Apartmanı setindeki olaylar, set bittikten sonra da devam ediyor. Masumlar Apartmanı Safiye, Ezgi Mola hızını alamadı ve setteki olayı setten sonra da devam etti. Set dışına taşınan olaylara görenler inanamadı!

Masumlar Apartmanı Setteki Olay Set Dışına Taştı!

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümleri her hafta yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisi koronavirüs ya da soğuk havadan etkilenmeden çekimlere devam ediyor. Çekimler tam gaz devam ederken Masumlar Apartmanı sette yaşanan olay, izleyenleri şok etti. Ezgi Mola'nın sette yaptıkları set sonrası da devam etti. TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini oynayan ve dizide canlandırdığı karakterle izleyenlerin ilgisini çekmeyi başaran Ezgi Mola, dizi setindeki karakterini set dışına da taşıdı.Ezgi Mola ve Merve Dizdar, dizide canlandırdığı karakterleri o kadar benimsemiş olacaklar ki dizi dışında da bu karakterlerine devam ediyorlar. Merve Dizdar sık sık evden diziyi izlediğini gösteren kareler paylaşıyor. Merve Dizdar'ın bu paylaşımlarının yanında Ezgi Mola'da sık sık evde de dizideki karakterini canlandırmaya devam ediyor. Ezgi Mola dizide Safiye karakterine hayat veriyor. Safiye karakterini oynayan Ezgi Mola, set dışında da Safiye karakteri gibi davranmaya devam ediyor. Dizide elinden düşürmediği bezi ve süpürgesini, setten sonra da sokakta elinde gezdiriyor. Geçtiğimiz günlerde magazine yakalanan Ezgi Mola'nın elinde süpürge vardı. Arkadaşları ile sokakta hava alan Ezgi Mola'nın elinde süpürge olduğunu gören muhabirler oldukça şaşırdı. Öte yandan Ezgi Mola, sosyal medya paylaşımları ile de bu durumu destekliyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından elinde süpürge ile fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, takipçilerini güldürmeyi başarıyor.

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı karakter olan Safiye'yi hem Ezgi Mola hem de izleyenler çok benimsedi. Ezgi Mola sık sık normal yaşantısında da Safiye gibi davranmaya ve temizlik yapmaya devam ediyor. Set olmayan günlerde evinde de Safiye'den kalma bir alışkanlık ile temizlik yaptığını söyleyen ve paylaşım yapan Ezgi Mola, setteki hayallerini set dışına taşımaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı Safiye hem Ezgi Mola'da hem de izleyenlerde oldukça önemli bir yere sahip.